Vernostný program

Pravdepodobne už viete, že každý nový zákazník od nás získava zľavu na prvý nákup, že pri objednávke nad 400,- EUR bez DPH získavate dopravu tovaru zdarma a že v priebehu celého roka organizujeme niekoľko zľavových akcií. Čo ale možno neviete, je skutočnosť, že pre našich verných zákazníkov máme i vernostný program, ktorý vám predstavíme nižšie.

Špecifikácia vernostného programu:

Vernostný program je zákaznícky zľavový program spoločnosti Dischem s.r.o. určený len pre registrovaných zákazníkov internetového obchodu www.dischem.sk. Jeho cieľom je odmeniť verných zákazníkov dodatočnými bonusmi vo forme zaujímavých zliav alebo darčekovými predmetmi pri každej objednávke.

Pravidlá a podmienky vernostného programu internetového obchodu DISCHEM.sk:

Členstvo v programe je podmienené zaslaním žiadosti o zaradenie do vernostného programu na e-mail info@dischem.sk a splnením podmienok bonusového programu, vďaka ktorému zákazník získa 5% zľavu na všetko.

Pre vstup do nášho vernostného programu máme jedinú podmienku, a to umiestnenie aktívneho prolinkovania na náš e-shop na internetových stránkach odberateľa.

Výhody členstva vo vernostnom programe:

  • žiadne povinné nákupy
  • zľava od prvého nákupu v akejkoľvek hodnote
  • zľavy z vernostného programu sa sčítajú s ostatnými zľavami alebo akciami
  • vecnédarčeky a odmeny

Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať prostredníctvom e-mailu, telefonicky alebo hoci i cez WhatsApp.