72 položiek celkom
CCI AUSTRIA Brush for the CRB TM3 Kód: 576/STA
CCI AUSTRIA Brush TM5 standard blue (Kefa pre TM5 - štandardná, modrá)

Kefa pre TM5 - štandardná, modrá.

Kód: B852
CCI AUSTRIA Gear 48 left
CCI AUSTRIA Gear 48 left
Iba pre prihlásených

Ozubené koliesko prevodovky do CRB strojov.

Kód: E/G32
CCI AUSTRIA Short Handle for the CRB TM3 01 Kód: E 85-3S
CCI AUSTRIA SPX Sprayer
Iba pre prihlásených
Kód: SPX
CCI AUSTRIA TM3
CCI AUSTRIA TM3
Iba pre prihlásených
Kód: TM3 X3
FOSTER H1B, NPT ⅛” Brass Female Quick Connect, FHK series 01

Mosadzná guľôčková rýchlospojka s NPT vnútorným závitom vo veľkosti ⅛” - samica.

Kód: QD75
FOSTER H1B, NPT ⅛” Brass Female Quick Connect, FHK series 01

Mosadzná guľôčková rýchlospojka s NPT vnútorným závitom vo veľkosti ¼” - samica.

Kód: QD080
FOSTER H1B, NPT ⅛” Brass Female Quick Connect, FHK series 01

Mosadzná guľôčková rýchlospojka s NPT vnútorným závitom vo veľkosti ⅜” - samica.

Kód: QD085
foster k1b npt 0,125 inch brass male quick connect fhk series 01 (2)

Mosadzná guľôčková rýchlospojka s NPT vnútorným závitom vo veľkosti ⅛” - samec.

Kód: QD035
FOSTER K1B, NPT ¼” Brass Male Quick Connect, FHK series 01

Mosadzná guľôčková rýchlospojka s NPT vnútorným závitom vo veľkosti ¼” - samec.

Kód: QD040
FOSTER K1B, NPT ¼” Brass Male Quick Connect, FHK series 01

Mosadzná guľôčková rýchlospojka s NPT vnútorným závitom vo veľkosti  ⅜” - samec.

Kód: QD045
Hore
Ďalšie produkty

Vyberte si z našej širokej ponuky čistiacich prostriedkov a technológií na čistenie kobercov. V našom rozsiahlom sortimente nájdete výrobky americkej spoločnosti Legend Brands (Chemspec, VersaClean, Sapphire Scientific), KleenRite, Rotovac, Austria CRB Carpet Cleaner, HOST, Cimex, Orbot a ďalších spoločností, ktoré patria v tomto odbore do svetovej špičky

Vyskúšajte nový štandard v čistení kobercov

Čistenie kobercov je dynamicky sa rozvíjajúci odbor. Za poslednú dekádu bolo vynájdených veľké množstvo výborných technológií a čistiacich prostriedkov, ktoré sa vyplatí sledovať, ak chcete patriť medzi špičky v tomto odbore. V našom sortimente nájdete najširšiu ponuku čistiacich prostriedkov na koberce na slovenském trhu. Nesmie samozrejme chýbať ani široký výber technológií na extrakčné čistenie kobercov, na čistenie kobercov s nízkou vlhkosťou pomocou CRB strojov alebo strojov využívajúcich absorpciu nečistôt, generátorov suchej peny či čistiacich systémov určených na suché čistenie kobercov. Samozrejme u nás nájdete i rôzne príslušenstvo a „vychytávky“, ktoré vám uľahčia prácu a pomocou ktorých dosiahnete výsledky, vďaka čomu pozdvihnete vaše podnikanie na vyššiu úroveň, takže zákazníci sa k vám budú radi vracať.

V našom sortimente nájdete vyše 100 čistiacich prostriedkov určených na koberce od renomovaných výrobcov Chemspec a Prochem Europe, vďaka ktorým si poradíte s čistením akéhokoľvek vlákna akéhokoľvek typu znečistenia. V ponuke si môžete vybrať zo širokého sortimentu extraktorov alebo tepovačov, medzi ktorými nájdete malé spottery, extraktory strednej veľkosti, veľké extraktory, Truck Mount extraktory alebo ručne vedené extraktory od amerických producentov Versa Clean, KleenRite, Mosquito, Prochem Europe alebo Sapphire Scientific, ktoré patria medzi najvýkonnejšie a najspoľahlivejšie na svete. Extraktory môžete vybaviť špičkovými rotačnými hubicami na koberce Sapphire Scientiffic, Rotovac, KleenRite alebo profesionálnymi americkými hubicami PMF Tools.

Pre tých, ktorí dávajú prednosť suchému čisteniu kobercov alebo čisteniu kobercov s nízkou vlhkosťou, máme k dispozícii technológie prémiových výrobcov HOST, Von Schrader, KleenRite, Excentr, Orbot, Cimex alebo Austria CRB Carpet Cleaner.

Koberce plnia v interiéri veľmi dôležitú funkciu filtra, ktorý v sebe zachycuje vzdušné alergény. Koberec samotný nie je spúšťačom alergií, ako sa väčšina ľudí mylne domnieva. Alergie spúšťajú až v ňom zachytený prach, peľ a exkrementy roztočov. Ako pri akomkoľvek inom filtre sa filter pri jeho zanedbanej údržbe preplní, prestane zachytávať alergény a mikroorganizmy a naopak ich začne uvoľňovať do ovzdušia rovnako ako pri pevných podlahovinách. Ľudia potom tieto látky vdychujú, čo spôsobuje alergické reakcie, astmu a chronické zdravotné problémy. Pri správnej údržbe je však koberec pre kvalitu vnútorného ovzdušia veľmi prospešný a významne ju zlepšuje.

Našu ponuku neustále rozširujeme o ďalšie špičkové produkty, ktoré umožňujú odstrániť akékoľvek typy znečistenia zo všetkých druhov kobercových vlákien. Pokiaľ si pri výbere nebudete istí, obráťte sa na nás, radi vám s tým pomôžeme. Môžete nás kontaktovať na e-maile info@dischem.sk alebo na tel. čísle +421 940 649 007.