Ponúkame rad profesionálnych produktov na zmiernenie škôd spôsobených ohňom a dymom. Medzi týmito produktmi nájdete výrobky renomovaných výrobcov Prorestore, Dri-EAZ, KleenRite, B&G, Rainbowair a Newaire

Pomôžeme našim zákazníkom zmierniť následky škôd spôsobených požiarmi

Profesionálne reštaurátorské firmy musia používať tie najlepšie dostupné produkty, aby dokázali svojim zákazníkom pomôcť s čo najrýchlejšou obnovou škôd po vyhorení alebo zasiahnutí dymom. Našou úlohou je zaistiť, aby naši zákazníci mali k dispozícii základné chemikálie a technológie, ktorými svojim klientom v prípade potreby pomôžu. Naše produkty vám pomôžu odstrániť znečistenie spôsobené neúplným vyhorením materiálu a pomôžu aj s odstránením pachov, ktoré obvykle pretrvávajú ešte dlho po požiari.

V produktovom rade spoločnosti Dischem s.r.o. ponúkame na tieto účely špeciálne čistiace prostriedky ProRestore na odstraňovanie sadzí a pachov, foggery (zhmlovače) B&G, generátory ozónu RainbowAir a hydroxylové generátory Newaire na odstránenie pachov, v neposlednom rade i odvlhčovače a ventilátory Dri-EAZ na rýchle vysúšanie budov po hasení.

Sme si vedomí, že likvidácia požiarnych škôd nie je jednoduchá. Preto nás neváhajte kontaktovať kedykoľvek, ak budete potrebovať s touto problematikou poradiť. Môžete na to využiť náš e-mail info@dischem.sk alebo tel. číslo +421 940 649 007.