Odstraňovanie požiarnych škôd

Ponúkame rad profesionálnych produktov na zmiernenie škôd spôsobených ohňom a dymom. Medzi týmito produktmi nájdete výrobky renomovaných výrobcov Prorestore, Dri-EAZ, KleenRite, B&G, Rainbowair a Newaire

Pomôžeme našim zákazníkom zmierniť následky škôd spôsobených požiarmi

Profesionálne reštaurátorské firmy musia používať tie najlepšie dostupné produkty, aby dokázali svojim zákazníkom pomôcť s čo najrýchlejšou obnovou škôd po vyhorení alebo zasiahnutí dymom. Našou úlohou je zaistiť, aby naši zákazníci mali k dispozícii základné chemikálie a technológie, ktorými svojim klientom v prípade potreby pomôžu. Naše produkty vám pomôžu odstrániť znečistenie spôsobené neúplným vyhorením materiálu a pomôžu aj s odstránením pachov, ktoré obvykle pretrvávajú ešte dlho po požiari.

V produktovom rade spoločnosti Dischem s.r.o. ponúkame na tieto účely špeciálne čistiace prostriedky ProRestore na odstraňovanie sadzí a pachov, foggery (zhmlovače) B&G, generátory ozónu RainbowAir a hydroxylové generátory Newaire na odstránenie pachov, v neposlednom rade i odvlhčovače a ventilátory Dri-EAZ na rýchle vysúšanie budov po hasení.

Sme si vedomí, že likvidácia požiarnych škôd nie je jednoduchá. Preto nás neváhajte kontaktovať kedykoľvek, ak budete potrebovať s touto problematikou poradiť. Môžete na to využiť náš e-mail info@dischem.cz alebo tel. číslo +420 702 078 350.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie