Základné informácie

Zaoberáme sa distribúciou čistiacich prostriedkov a technológií na čistenie kobercov, sedačiek a na odstraňovanie škôd spôsobených prírodnými živlami, ako sú oheň a voda.Od roku 2009 sa v Českej republike pod značkou Carpet Brothers zaoberáme čistením kobercov, sedačiek a likvidáciou škôd po živelných pohromách. Kvôli nedostatku kvalitných produktov na tuzemskom trhu sme v roku 2014 založili spoločnosť Dischem s.r.o. a spustili internetový obchod ponúkajúci profesionálne čistiace prostriedky a technológie od svetovo vyhľadávaných výrobcov. Nájdete u nás produkty renomovaných značiek Chemspec, Prorestore, Dri-Eaz, Sapphire Scientific a VersaClean zo skupiny Legend Brands. K tomu v Európe veľmi populárne čistiace prostriedky na čistenie kobercov a sedačiek Prochem Europe, americké extraktory s nekompromisným výkonom KleenRite, nemecké vysávače SEBO a ďalšie produkty populárnych výrobcov Rotovac, Orbot, CCI (Austria CRB), Host, VonSchrader, Columbus a ďalších.

Našou aktivitou sa snažíme o skvalitnenie podnikateľského prostredia, preto sa sami v tomto odbore vzdelávame a zároveň usporadúvame pravidelné školenia pre tých, ktorí chcú v tomto odbore začať podnikať alebo už podnikajú, ale chcú sa zdokonaliť. Produkty z nášho e-shopu sami testujeme a vyberáme len tie, ktorých funkčnosťou sme si istí.

Máme radosť z nadviazania každej novej spolupráce, preto sa na nás neváhajte obrátiť v prípade, že budete potrebovať pomôcť vybrať vhodný produkt alebo konzultovať nejaký problém, na ktorý počas svojho podnikania narazíte. Budeme sa na vás tešiť.