Základné informácie

Zaoberáme sa distribúciou čistiacich prostriedkov a technológií na čistenie kobercov, sedačiek a na odstraňovanie škôd spôsobených prírodnými živlami, ako sú oheň a voda.Od roku 2009 sa v Českej republike pod značkou Carpet Brothers zaoberáme čistením kobercov, sedačiek a likvidáciou škôd po živelných pohromách. Kvôli nedostatku kvalitných produktov na tuzemskom trhu sme v roku 2014 založili spoločnosť Dischem s.r.o. a spustili internetový obchod ponúkajúci profesionálne čistiace prostriedky a technológie od svetovo vyhľadávaných výrobcov. Nájdete u nás produkty renomovaných značiek Chemspec, Prorestore, Dri-Eaz, Sapphire Scientific a VersaClean zo skupiny Legend Brands. K tomu v Európe veľmi populárne čistiace prostriedky na čistenie kobercov a sedačiek Prochem Europe, americké extraktory s nekompromisným výkonom KleenRite, nemecké vysávače SEBO a ďalšie produkty populárnych výrobcov Rotovac, Orbot, CCI (Austria CRB), Host, VonSchrader, Columbus a ďalších.

Našou aktivitou sa snažíme o skvalitnenie podnikateľského prostredia, preto sa sami v tomto odbore vzdelávame a zároveň usporadúvame pravidelné školenia pre tých, ktorí chcú v tomto odbore začať podnikať alebo už podnikajú, ale chcú sa zdokonaliť. Produkty z nášho e-shopu sami testujeme a vyberáme len tie, ktorých funkčnosťou sme si istí.

Máme radosť z nadviazania každej novej spolupráce, preto sa na nás neváhajte obrátiť v prípade, že budete potrebovať pomôcť vybrať vhodný produkt alebo konzultovať nejaký problém, na ktorý počas svojho podnikania narazíte. Budeme sa na vás tešiť.

 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie