Vybavenie pre profesionálne upratovanie

Najpredávanejšie

4 položiek celkom
KleenRite Horizon multifunkční extraktor
ZADARMOZADARMO

Majster v čistení pevných podlahovín a kobercov.

Kód: 384910CE3
SEBO AUTOMATIC XP10 DISCHEM 00jpg

Inteligentný profesionálny vysávač s klepacou hlavicou - vhodný pre alergikov

Kód: S90547
SEBO BS360 DISCHEM 01

Profesionálny dvojmotorový vysávač s pokročilým systémom filtrácie - vhodný pre alergikov

Kód: SBS360
SEBO DART 1 01 DISCHEM

Profesionálny vertikálny vysávač s klepacou alebo kombinovanou hlavicou - vhodný pre alergikov

Kód: 543/DAR

Sme dodávateľmi a distribútormi širokej škály profesionálneho vybavenia na upratovanie. V našom sortimente nájdete prémiové čistiace prostriedky Thomil Profesional, kvalitné utierky, handry a príslušenstvo na upratovanie Wecoline, upratovacie stroje a spotrebný materiál, ako sú tekuté mydlá, papierové uteráky, toaletné papiere a pod.

Pomôžeme Vám so zostavovaním hygienických plánov a upratovanie Vám zjednodušíme a zlacníme. Spoločne tak dosiahneme lepšie výsledky a viac spokojných zákazníkov.

Upratovanie je na Slovensku veľmi nedocenený odbor. Väčšina ľudí ho vníma ako nutné zlo a odďaľuje ho na poslednú chvíľu, alebo sa ho snaží čo najviac uľahčiť, a dokonca i oklamať. Pritom si ale nikto neuvedomuje, že upratovanie nemá len estetický, ale predovšetkým zdravotný účel. Podľa BOZP trpia v ČR dvaja ľudia z troch syndrómom chorých budov. To vedie k vážnym ochoreniam, stresu, nižšej produktivite práce a chronickým zdravotným problémom. Pritom je možné tento syndróm kvalitným a profesionálnym upratovaním bez problémov zmierniť. Ide ale aj o prestíž. Nezávislé prieskumy ukazujú, že 47 % ľudí vníma čistotu priestoru na prvý pohľad. U 42 % osôb zas viditeľné nedostatky v upratovaní evokujú strach o vlastné zdravie a bezpečnosť. 35 % ľudí sa o nepríjemné skúsenosti s nedostatočným upratovaním podelí s ďalšími členmi rodiny alebo v práci. 21 % ľudí zas zváži, či v takom prostredí uzatvárať obchody a či sa do takého prostredia vôbec vrátiť. Preto je profesionálne upratovanie veľmi dôležité a o majiteľovi budovy veľa naznačuje.

Naším cieľom je ponúknuť komplexné riešenie, vďaka ktorému spoločne dosiahneme zefektívnenie celého procesu upratovania, čo ocenia predovšetkým vaši zákazníci a vaša peňaženka. Naše výrobky používajú profesionálne upratovacie spoločnosti, úrady, vzdelávacie inštitúcie, opatrovateľské domy, hotely, reštaurácie a pod. Disponujeme širokou škálou výrobkov na riešenie akéhokoľvek problému s upratovaním. Ak máte konkrétny problém s upratovaním, neváhajte nás kontaktovať na info@dischem.cz alebo na tel. čísle +420 720 078 350. Naši skúsení pracovníci vám ochotne poradia ohľadne najlepších produktov a postupov.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie