4 položiek celkom
KleenRite Horizon multifunkční extraktor
ZADARMOZADARMO

Majster v čistení pevných podlahovín a kobercov.

Kód: 384910CE3
SEBO AUTOMATIC XP10 DISCHEM 00jpg

Inteligentný profesionálny vysávač s klepacou hlavicou - vhodný pre alergikov

Kód: S90547
SEBO BS360 DISCHEM 01

Profesionálny dvojmotorový vysávač s pokročilým systémom filtrácie - vhodný pre alergikov

Kód: SBS360
SEBO DART 1 01 DISCHEM

Profesionálny vertikálny vysávač s klepacou alebo kombinovanou hlavicou - vhodný pre alergikov

Kód: 543/DAR

Sme dodávateľmi a distribútormi širokej škály profesionálneho vybavenia na upratovanie. V našom sortimente nájdete prémiové čistiace prostriedky Thomil Profesional, kvalitné utierky, handry a príslušenstvo na upratovanie Wecoline, upratovacie stroje a spotrebný materiál, ako sú tekuté mydlá, papierové uteráky, toaletné papiere a pod.

Pomôžeme Vám so zostavovaním hygienických plánov a upratovanie Vám zjednodušíme a zlacníme. Spoločne tak dosiahneme lepšie výsledky a viac spokojných zákazníkov.

Upratovanie je na Slovensku veľmi nedocenený odbor. Väčšina ľudí ho vníma ako nutné zlo a odďaľuje ho na poslednú chvíľu, alebo sa ho snaží čo najviac uľahčiť, a dokonca i oklamať. Pritom si ale nikto neuvedomuje, že upratovanie nemá len estetický, ale predovšetkým zdravotný účel. Podľa BOZP trpia v ČR dvaja ľudia z troch syndrómom chorých budov. To vedie k vážnym ochoreniam, stresu, nižšej produktivite práce a chronickým zdravotným problémom. Pritom je možné tento syndróm kvalitným a profesionálnym upratovaním bez problémov zmierniť. Ide ale aj o prestíž. Nezávislé prieskumy ukazujú, že 47 % ľudí vníma čistotu priestoru na prvý pohľad. U 42 % osôb zas viditeľné nedostatky v upratovaní evokujú strach o vlastné zdravie a bezpečnosť. 35 % ľudí sa o nepríjemné skúsenosti s nedostatočným upratovaním podelí s ďalšími členmi rodiny alebo v práci. 21 % ľudí zas zváži, či v takom prostredí uzatvárať obchody a či sa do takého prostredia vôbec vrátiť. Preto je profesionálne upratovanie veľmi dôležité a o majiteľovi budovy veľa naznačuje.

Naším cieľom je ponúknuť komplexné riešenie, vďaka ktorému spoločne dosiahneme zefektívnenie celého procesu upratovania, čo ocenia predovšetkým vaši zákazníci a vaša peňaženka. Naše výrobky používajú profesionálne upratovacie spoločnosti, úrady, vzdelávacie inštitúcie, opatrovateľské domy, hotely, reštaurácie a pod. Disponujeme širokou škálou výrobkov na riešenie akéhokoľvek problému s upratovaním. Ak máte konkrétny problém s upratovaním, neváhajte nás kontaktovať na info@dischem.sk alebo na tel. čísle +421 940 649 007. Naši skúsení pracovníci vám ochotne poradia ohľadne najlepších produktov a postupov.