44 položiek celkom
CHEMSPEC All Fiber Textile Rinse 5 l

Čistiaci prostriedok vhodný na neutralizujúce oplachovanie kobercov a čalúnenia.

Kód: 123374
CHEMSPEC Browning Treatment & Coffee Stain Remover 5 l

Odstraňovač škvŕn od kávy alebo od nadmerného premočenia materiálu.

Kód: 123376
Defoamer 1gal Full 10

Tekutý odpeňujúci prostriedok.

Kód: 103745
CHEMSPEC Dry Fabric Cleaner 5 l

Čistiaci prostriedok na suché čistenie tkanín.

Kód: 123377
DyeGone Full 10

Oxidačný odstraňovač všetkých typov farbív.

Kód: 123452
CHEMSPEC Energizer 2,7 kg

Aditívum zvyšujúce čistiacu silu detergentov.

Kód: 123378
FastDry Upholstery Shampoo 1gal Full 10

Čistiaci šampón na sedačky a čalúnený nábytok.

Kód: 104550
CHEMSPEC Formula 429 FC 5 l

Antimikrobiálny prostriedok na vodnej báze so širokospektrálnym okamžitým a predĺženým účinkom.

Kód: 123357
5043478bd05f97b175a1ff8df024f758

Tekutý čistiaci detergent určený na syntetické vlákna a prírodné vlákna.

Kód: 123382
CHEMSPEC Heavy Duty Soil Lifter 5 l

Univerzálny prostriedok na čistenie prírodných a syntetických sedačiek a kobercov.

Kód: 123380
Ink Exit Qt Full 10

Učinný a šetrný odstraňovač škvŕn od atramentu, permanentných popisovačov, olejov a tukov.

Kód: 108098
CHEMSPEC Kill Odor Citrus 5 l

Vysoko efektívny viacúčelový dezodorant.

Kód: 126076
Hore
Ďalšie produkty

Vyberte si z našej rozsiahlej ponuky čistiacich prostriedkov, technológií a príslušenstva na čistenie sedačiek a iného nábytku. V našom širokom sortimente nájdete produkty americkej spoločnosti Legend Brands (Chemspec, VersaClean, Sapphire Scientific), KleenRite, Prochem Europe, Rotovac, VonSchrader, Orbot, Rupes a ďalších prémiových výrobcov, ktorí patria vo svete k najvyhľadávanejším

Zažite pri čistení čalúnenia výsledky, o akých ste doposiaľ len snívali

Rovnako ako koberce, tak i čalúnený nábytok plní v interiéri funkciu filtra. Jeho pravidelným čistením sa docieli zlepšenie kvality vnútorného ovzdušia a zníži sa množstvo poletujúceho prachu a alergénov, ktoré človek vdychuje.

Čistenie čalúnenia prešlo v poslednom období významným vývojom a bolo vynájdené veľké množstvo šikovných, ale na druhej strane i celkom zbytočných technológií. V Discheme tieto trendy bedlivo sledujeme, jazdíme na veľtrhy po celom svete a vyberáme to najlepšie pre našich zákazníkov. Pomocou našich technológií dosiahnete nevídané výsledky, vďaka ktorým sa k vám budú zákazníci neustále vracať.

V našom sortimente nájdete široký výber čistiacich prostriedkov Chemspec a Prochem Europe, pomocou ktorých vyčistíte akékoľvek škvrny na akomkoľvek materiáli. Ponúkame široký výber extraktorov od renomovaných značiek VersaClean a KleenRite, ktoré patria medzi najvýkonnejšie a najspoľahlivejšie na trhu. Extraktory môžete vybaviť širokou škálou detailerov, hubíc na čalúnenie alebo na sedačky automobilov od spoločnosti PMF Tools.

Pre tých, ktorí uprednostňujú čistenie čalúnenia s nízkou vlhkosťou, máme k dispozícii patentované hubice Sapphire Scientiffic, KleenRite a Rotovac, alebo u nás môžete zakúpiť extrakčné generátory suchej peny od spoločnosti VonSchrader či orbitálny čistiaci systém na čistenie sedačiek ORBOT, Rupes.

Sortiment by však nebol kompletný, keby sme nedisponovali širokým výberom príslušenstva, ako sú postrekovače, rozprašovače, kefy na čistenie sedačiek a iné špeciality, ktoré vám uľahčia prácu.

Väčšinu týchto technológií vám radi zdarma predvedieme u niektorého z vašich zákazníkov alebo v našom tréningovom centre. Pre viac informácií nás kontaktujte na e-maile info@dischem.sk alebo na tel. čísle +421 940 649 007.