Profesionálne technológie na vysúšanie vzduchu a sanáciu budov od renomovaných amerických spoločností Dri-EAZ, Kleenrite, Protimeter, Prorestore a dalších výrobcov

Optimálne vysúšanie vzduchu a sanácia budov je široký odbor, pre ktorý Dischem s.r.o. ponúka komplexné riešenie

Prasknuté potrubie, povodne, prienik dažďovej alebo hasiacej vody môžu predstavovať dlhodobý problém, i keď budú ich následky ihneď odstránené. Pri nedostatočnom odsatí vody a prebytočnej vlhkosti môžu byť dlhodobé dôsledky fatálne tak pre budovu, ako aj pre zdravie ľudí žijúcich v nej. Voda a prebytočná vlhkosť sa nahromadí v tesniacej a izolačnej vrstve, v stenách a pod podlahou, spôsobí tvorbu plesní a neskôr i trvalé poškodenie objektu.

Ideálna klíma v miestnosti by nemala byť suchá, ale ani príliš vlhká. To platí tak pre priemyslové a komerčne využívané budovy, ako aj pre domácnosti. Ideálna vlhkosť vzduchu prospieva nielen stavebným konštrukciám alebo niektorým chúlostivým materiálom, ale predovšetkým sa kladne podpisuje i na zdraví človeka, ktorý sa zdržuje vo vnútri.

Spoločnosť Dischem s.r.o. ponúka rýchle a účinné profesionálne riešenie znižovania vlhkosti, a to vo všetkých kľúčových oblastiach. V našom sortimente preto nájdete dezinfekčné prípravky ProRestore na odstraňovanie plesní z rôznych povrchov. Ďalej u nás nájdete široký sortiment inovatívnej americkej spoločnosti Dri-EAZ, ktorá vyrába vysokokvalitné a výkonné profesionálne odvlhčovače vzduchu, ventilátory a sušičky. Pre odstránenie prebytočnej vody po vytopení alebo povodniach máme v ponuke profesionálne povodňové extraktory KleenRite.

Vysúšanie budov je rozsiahly odbor. Ak budete chcieť pomôcť s výberom akejkoľvek technológie alebo budete potrebovať len niečo vysvetliť, neváhajte nás kontaktovať na info@dischem.sk alebo volajte na tel. číslo +421 940 649 007.