Vysúšanie vzduchu a sanácia škôd spôsobených vodou

Profesionálne technológie na vysúšanie vzduchu a sanáciu budov od renomovaných amerických spoločností Dri-EAZ, Kleenrite, Protimeter, Prorestore a dalších výrobcov

Optimálne vysúšanie vzduchu a sanácia budov je široký odbor, pre ktorý Dischem s.r.o. ponúka komplexné riešenie

Prasknuté potrubie, povodne, prienik dažďovej alebo hasiacej vody môžu predstavovať dlhodobý problém, i keď budú ich následky ihneď odstránené. Pri nedostatočnom odsatí vody a prebytočnej vlhkosti môžu byť dlhodobé dôsledky fatálne tak pre budovu, ako aj pre zdravie ľudí žijúcich v nej. Voda a prebytočná vlhkosť sa nahromadí v tesniacej a izolačnej vrstve, v stenách a pod podlahou, spôsobí tvorbu plesní a neskôr i trvalé poškodenie objektu.

Ideálna klíma v miestnosti by nemala byť suchá, ale ani príliš vlhká. To platí tak pre priemyslové a komerčne využívané budovy, ako aj pre domácnosti. Ideálna vlhkosť vzduchu prospieva nielen stavebným konštrukciám alebo niektorým chúlostivým materiálom, ale predovšetkým sa kladne podpisuje i na zdraví človeka, ktorý sa zdržuje vo vnútri.

Spoločnosť Dischem s.r.o. ponúka rýchle a účinné profesionálne riešenie znižovania vlhkosti, a to vo všetkých kľúčových oblastiach. V našom sortimente preto nájdete dezinfekčné prípravky ProRestore na odstraňovanie plesní z rôznych povrchov. Ďalej u nás nájdete široký sortiment inovatívnej americkej spoločnosti Dri-EAZ, ktorá vyrába vysokokvalitné a výkonné profesionálne odvlhčovače vzduchu, ventilátory a sušičky. Pre odstránenie prebytočnej vody po vytopení alebo povodniach máme v ponuke profesionálne povodňové extraktory KleenRite.

Vysúšanie budov je rozsiahly odbor. Ak budete chcieť pomôcť s výberom akejkoľvek technológie alebo budete potrebovať len niečo vysvetliť, neváhajte nás kontaktovať na info@dischem.cz alebo volajte na tel. číslo +420 702 078 350.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie