PMF nízkoprofilová S-Band hubica na koberce - šírka 30 cm Profesionálna celonerezová hubica s dvoma dýzami a s pracovnou plochou 30 cm určená na extrakčné čistenie kobercov

Kód: W15802V300 W15802 W15802V1250 W15802V2P-EZ Zvoľte variant
Iba pre prihlásených
Spúšťací ventil
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
a) rukoväť
b) rýchlospojky ?

Profesionálna celonerezová hubica s dvoma dýzami a s pracovnou plochou 30 cm určená na extrakčné čistenie kobercov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Nízkoprofilová celonerezová hubica určená na extrakčné čistenie kobercov, ktorá má dve vonkajšie dýzy na zapracovanie čistiaceho roztoku. Pracovná plocha hubice je 30 cm. Vyniká svojou nízkoprofilovou konštrukciou, ktorá umožňuje bezproblémové čistenie pod nábytkom, radiátormi a pod. Pri tejto hubici je možné vyberať z viacerých druhov spúšťacích ventilov, pričom štandardne je vybavená mosadzným ventilom pre maximálny tlak 55,2 barov (800 PSI). Hubica sa tak hodí k výkonným prenosným alebo k truckmount extraktorom, ako sú naše tepovače KleenRite alebo Sapphire Scientific.

Štyri druhy materiálov spúšťacích ventilov:

Táto hubica na extrakčné čistenie kobercov je štandardne vybavená mosadzným ventilom pre maximálny pracovný tlak 55,2 barov (800 PSI). Pokiaľ ale niekomu vyhovuje nízky profil hubice a chcel by ju mať aj pri menej výkonných extraktoroch, môžeme hubicu vybaviť lacnejším mosadzným ventilom pre extraktory s výkonom čerpadla 20,7 barov (300 PSI). Okrem štandardného ventilu je možné hubicu osadiť nerezovým spúšťacím ventilom pre tlak čerpadla 69 barov (1000 PSI). Pre tých, ktorí radi pracujú s teplou vodou, zas máme pripravený V2P mosadzný ventil pre prácu s vriacou vodou a s prevádzkovým tlakom 34,5 barov (500 PSI).

Príplatková výbava pre PMF nízkoprofilovú S-Band hubicu na koberce:

K tejto nízkoprofilovej hubici na tepovanie kobercov s pracovnou plochou 30 cm je možné prikúpiť rukoväť pre komfortnejšie uchopenie a ľahší presun hubice po čistenom koberci.

Rýchlospojky Foster®:

Aby ste mohli túto hubicu na koberce pripojiť k extraktoru, je potrebné k nej prikúpiť rýchlospojku. V našej ponuke nájdete kvalitné rýchlospojky amerického výrobcu Foster mnohých rozmerov a typov. Vďaka tomu budete môcť vašu novú hubicu pripojiť k akémukoľvek extraktoru.

Teflónové klzáky pre PMF nízkoprofilovú S-Band hubicu na koberce:

Ako už je pri PMF zvykom, každú hubicu je možné vylepšiť. Pri hubiciach určených na extrakčné čistenie kobercov to nie je inak. Túto nízkoprofilovú hubicu na koberce možno vybaviť reguláciou sania alebo teflónovým klzákom, pri ktorom môžete vyberať z dvoch typov. Vďaka nasadenému teflónovému klzáku sa hubica na koberci nezadrháva, nezanecháva po sebe viditeľné ťahy a ku kobercom sa správa šetrnejšie.

Kľúčové vlastnosti PMF nízkoprofilovej S-Band hubice na čistenie kobercov:

  • nízkoprofilová hubica s pracovnou plochou 30 cm a S-Band (double band) konštrukciou určená na extrakčné čistenie kobercov
  • celonerezový variant vr. matíc a skrutiek
  • dve vonkajšie dýzy na zapracovanie čistiaceho roztoku
  • mosadzné závity na rýchlospojky
  • k dispozícii štyri typy spúšťacích ventilov s maximálnym prevádzkovým tlakom až 69 barov (1000 PSI)
  • vhodné pre požičovne upratovacieho vybavenia – zvládne hrubšie zaobchádzanie

Dodatočné parametre

Kategória: Vybavenie pre profesionálne čistenie kobercov
Výrobca: PMF Tools
Pracovná plocha: 30 cm
Materiál: nehrdzavejúca oceľ
Hmotnosť: 5,4 kg
Krajina pôvodu: USA

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: