Ručné tlakové postrekovače

Vyberte si ručný tlakový postrekovač s objemom 1000 ml či 1500 ml od výrobcu Laser

Malé, ale i tak efektívne - také sú ručné tlakové postrekovače Laser

Ručné tlakové postrekovače Laser Viton sú ideálnym praktickým pomocníkom do záhrady, na stavbu, alebo aj do domu či bytu. Sú neoceniteľným pomocníkom pri čistení sedačiek a čalúneného nábytku. Vyznačujú sa vysokou odolnosťou a chemickou rezistenciou, vďaka čomu si môžete byť istí, že vám dlho vydržia. Sú určené najmä na aplikáciu neutrálnych, alkalických či mierne kyslých čistiacich prostriedkov, ale aj na odstraňovanie farby, rodenticídov, dezinfekcií, rozpúšťadiel alebo výrobkov na úpravu dreva alebo strešnej krytiny. Sú ideálne na nanášanie predstrekov alebo povrchových úprav pri čistení sedačiek a čalúneného nábytku.

Polyetylénová priesvitná nádoba vám ponúka praktický indikátor maximálneho naplnenia, vďaka čomu jasne uvidíte, koľko prostriedku vám v nádobe ešte ostáva. Ergonomicky tvarovaná rukoväť zas zaisťuje lepšie uchopenie a jednoduchú manipuláciu. Postrekovače Viton sú dostupné vo veľkostiach 1 l, 1,5 l a 1,5 l so speňujúcim hrdlom.

Zháňate špecifický typ ručného postrekovača? Alebo si neviete rady pri výbere? Kontaktujte nás na e-maile info@dischem.sk alebo na tel. čísle +421 940 649 007. S výberom správneho postrekovača vám môže pomôcť i náš jednoduchý návod: Aký postrekovač alebo rozprašovač vybrať na čistenie sedačiek a kobercov?