6 položiek celkom
KleenRite Edge
ZADARMOZADARMO
KLEENRITE Edge
Iba pre prihlásených

Výkonný, spoľahlivý a ergonomický extraktor.

Kód: 364050CE3
KleenRite Horizon multifunkční extraktor
ZADARMOZADARMO

Majster v čistení pevných podlahovín a kobercov.

Kód: 384910CE3
KleenRite Sphere
ZADARMOZADARMO
KLEENRITE Sphere
Iba pre prihlásených

Výkonný, súdržný a ľahko prenosný extraktor.

Kód: 324310CE1
SEBO AUTOMATIC XP10 DISCHEM 00jpg

Inteligentný profesionálny vysávač s klepacou hlavicou - vhodný pre alergikov

Kód: S90547
SEBO BS360 DISCHEM 01

Profesionálny dvojmotorový vysávač s pokročilým systémom filtrácie - vhodný pre alergikov

Kód: SBS360
SEBO DART 1 01 DISCHEM

Profesionálny vertikálny vysávač s klepacou alebo kombinovanou hlavicou - vhodný pre alergikov

Kód: 543/DAR

Objavte tie najúčinnejšie technológie na čistenie sedačiek od spoločností KleenRite, SEBO, VersaClean,VonSchrader, Orbot, Rupes a ďalších významných výrobcov

Získajte to najlepšie zo sveta technológií na čistenie sedačiek

Využite silu a všestrannosť technológií na čistenie sedačiek a zvýšte kvalitu a profesionalitu vašich služieb. Naše čistiace systémy na čistenie čalúnenia a kobercov nemajú na trhu konkurenciu. Ponúkajú kombináciu vysokého výkonu a životnosti za prijateľnú cenu. Vďaka nim získate maximum, takže výsledky čistenia budú vždy dokonale perfektné. Tieto technológie vynikajú svojou spoľahlivosťou a jednoduchou ovládateľnosťou. Zadovážením týchto technológií na čistenie sedačiek rozšírite svoje možnosti ponúkať služby komukoľvek v akomkoľvek prostredí.

Či už hľadáte kvalitný vysávač, extraktor alebo niečo, čo vaša konkurencia nemá, u nás to s najvyššou pravdepodobnosťou nájdete. Sú to napríklad extraktory s generátormi suchej peny od amerického výrobcu VonSchrader, orbitálne čističky na sedačky od Orbotu a Rupes či špeciálny čistiaci systém na šampónovanie sedačiek od rakúskej spoločnosti Austria CRB Carpet Cleaner.

Pri výbere technológií na čistenie sedačiek a čalúneného nábytku je dôležité sa rozhodnúť, akú filozofiu pri svojom podnikaní budete raziť. Či uprednostníte ekológiu, rýchly čas schnutia, rýchlosť čistenia, alebo či dáte prednosť konvenčným a dobre známym čistiacim systémom, ktoré budete mať prispôsobené presne podľa svojich a zákazníkových potrieb. Hlavne pre začínajúcich podnikateľov to nemusí byť vôbec jednoduché rozhodovanie. Preto sme pre vás pripravili jednoduchý návod, ktorý vám s výberom tej správnej technológie pomôže: Ako vybrať najvhodnejšiu technológiu na čistenie sedačiek a čalúneného nábytku?

A pokiaľ si ani tak nebudete istí, pokojne sa na nás obráťte. Technológie na čistenie sedačiek sami testujeme v praxi, a tak vám dokážeme poradiť, aký stroj sa hodí práve vám. Pre viac informácií nás kontaktujte na e-maile info@dischem.sk alebo na tel. čísle +421 940 649 007.