Odstraňovače zápachov

Zbavte sa nepríjemného zápachu po ohni, dyme, úniku moču alebo po zatuchnutom vzduchu pomocou odstraňovačov zápachov od spoločností ProRestore, Chemsepc a Prochem Europe

Ponúkame široký výber profesionálnych dezodorantov a čistiacich prostriedkov na odstraňovanie zápachov najrôznejšieho druhu

Potrebujete Vašich zákazníkov zbaviť nepríjemného zápachu po ohni a dyme, po plesniach, po domácich zvieratách či po moči? Nedokážete sa nepríjemných pachov zbaviť? Vyskúšali ste už najrôznejšie prostriedky, ale nikdy ste sa zápachu nezbavili úplne? Tak vám predstavujeme naše účinné odstraňovače zápachov.

Ide o unikátne prostriedky, ktoré sa osvedčili v boji proti najodolnejším pachom. Ich použitie je veľmi jednoduché a s výsledkom budete nadmieru spokojní. Konečne už nebudú mať otravné pachy šancu. Definitívne zbavíte vašich zákazníkov pachov najrôznejšieho charakteru, s ktorými si doposiaľ nevedeli poradiť. Na efektívne odstránenie nepríjemných pachov stačí len jedna aplikácia a účinok sa dostaví okamžite.

Môžeme vám pomôcť pri výbere? Obráťte sa na nás! Sme vám plne k dispozícii! Pre viac informácií nás kontaktujte na e-maile info@dischem.sk alebo na tel. čísle +421 940 649 007.