Očistite vnútorné prostredie profesionálne pomocou čističiek vzduchu od spoločností Cleanair Europe, Rainbowair, Dri-EAZ, Excentr a ďalších

Prestaňte vdychovať nebezpečné vírusy, baktérie a plesne a ozdravte vaše pracovisko

Jedným z najdôležitejších faktorov, ktoré ovplyvňujú naše zdravie, je vzduch, ktorý dýchame. Na pracoviskách, v našich domovoch alebo v čakárňach sa ale nachádzajú škodlivé látky, mikroorganizmy a nepríjemné pachy, ktoré v nás vyvolávajú choroby alebo alergie. Naše profesionálne čističky vzduchu však pomáhajú udržovať vzduch zdravší a bez škodlivých častíc, ktoré by sme inak vdychovali a dostávali sa tak do nášho organizmu. Vďaka tomu sa znižuje chorobnosť a výskyt alergií a súčasne zvyšujú kvalitu života.

Čističky vzduchu delíme na dve hlavné skupiny – na pasívne a aktívne. Pasívne čističky cez seba filtrujú vzduch z ovzdušia, ktorý do seba vtiahnu, vyčistia ho a z čističky vychádza čistý vzduch. Príkladom takého čistenia sú HEPA čističky vzduchu, kombinované čističky a podobným spôsobom fungujú i germicídne lampy a iné technológie pracujúce s UV-C žiarením. Aktívne čističky vzduch nefiltrujú, ale produkujú do vzduchu oxidačné činidlá, ktoré poletujúce mikroorganizmy okamžite rozkladajú, čím vzduch zároveň dezinfikujú. Nečakáte pri nich na výmenu vzduchu ako pri pasívnych čističkách, ale vzduch máte čistý permanentne. Najúčinnejším zástupcom aktívnych čističiek vzduchu sú AOP fotohydroionizačné čističky vzduchu, ktoré boli dokonca už laboratórne testované i na účinnosť proti Covid-19, kde bola zistená 99,9% úspešnosť.

Ak hľadáte riešenie, ako ochrániť seba, svoje okolie a zamestnancov pred ochorením, alebo ak chcete ľuďom vo vnútri budov zlepšiť životný komfort a zvýšiť ich výkonnosť, neváhajte sa na nás kedykoľvek obrátiť prostredníctvom e-mailu info@dischem.sk alebo na tel. čísle +421 940 649 007. Radi vám túto problematiku objasníme.