PMF dlhá otočná hubica na schody s vonkajším sprejovaním - šírka 25 cm Celonerezová hubica s otočnou hlavou určená na čistenie schodíšť

Kód: S1540SV
Iba pre prihlásených

Celonerezová hubica s otočnou hlavou určená na čistenie schodíšť.

Detailné informácie

Podrobný popis

Pri vývoji tejto hubice sa kládol veľký dôraz na jej ergonómiu, ktorá je pri čistení schodíšť veľmi dôležitá. Tak zvislá pohľadová časť, ako aj vodorovná nášľapnica vyžadujú čistenie. S konvenčnými hubicami je potrebné ich rôzne vytáčanie a zložitejšia manipulácia, aby sa schody dali čistiť do detailu. Táto 76 centimetrov dlhá celonerezová hubica s otočnou hlavou s pracovnou plochou 25 cm čistenie schodov veľmi uľahčuje. Na čistenie schodov má ideálnu dĺžku a jej otočná hlava v rozsahu 180° umožňuje čistenie bez zložitého vytáčania rúk alebo zápästí. Táto hubica sa dodáva automaticky s mosadzným spúšťacím ventilom pracujúcim s tlakom 35 barov.

Rýchlospojky Foster®:

Hubice od PMF nie sú štandardne vybavené žiadnymi rýchlospojkami. Existuje totiž mnoho druhov a veľkostí rýchlospojok, ktorými môžu byť extraktory vybavené. Ľahko by potom mohlo dôjsť k situáciám, že hubica nepôjde k extraktoru pripojiť. V Discheme sme si toho vedomí, preto našim zákazníkom ponúkame široký výber rýchlospojok Foster, pomocou ktorých dokážete prepojiť hubicu s akýmkoľvek extraktorom. Ich výber nájdete tu.

Teflónový klzák pre dlhú otočnú hubicu na schody:

K dlhej otočnej hubici na schody s vonkajším sprejovaním je možné prikúpiť teflónový klzák, vďaka ktorému je možné čistiť i jemné materiály, zároveň byť ku koberci šetrnejší a navyše sú na kobercoch menej viditeľné stopy po čistení.

Kľúčové vlastnosti PMF dlhej otočnej hubice na schody:

  • hubica na čistenie schodov s jednou vonkajšou dýzou
  • celonerezová konštrukcia vrátane matíc a skrutiek
  • 25 cm široká pracovná plocha, 76 cm dlhé telo
  • ľahko čistiteľná Visiflo dýza z nehrdzavejúcej ocele

Dodatočné parametre

Kategória: Vybavenie pre profesionálne čistenie kobercov
Výrobca: PMF Tools
Pracovná plocha: 25 cm
Materiál: nehrdzavejúca oceľ
Hmotnosť: 3,1 kg
Krajina pôvodu: USA

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: