10 položiek celkom
CCI AUSTRIA TM3
CCI AUSTRIA TM3
Iba pre prihlásených
Kód: TM3 X3
KleenRite Edge
ZADARMOZADARMO
KLEENRITE Edge
Iba pre prihlásených

Výkonný, spoľahlivý a ergonomický extraktor.

Kód: 364050CE3
KleenRite HeatRite
ZADARMOZADARMO

Prídavné ohrievanie k extraktorom.

Kód: 39010CE
KleenRite Horizon multifunkční extraktor
ZADARMOZADARMO

Majster v čistení pevných podlahovín a kobercov.

Kód: 384910CE3
KleenRite Sphere
ZADARMOZADARMO
KLEENRITE Sphere
Iba pre prihlásených

Výkonný, súdržný a ľahko prenosný extraktor.

Kód: 324310CE1
KleenRite VacBoost
ZADARMOZADARMO

Zariadenie na zvýšenie sacieho výkonu extraktora.

Kód: 75001CE
KleenRite X Vac
ZADARMOZADARMO

Profesionálny zberač nečistôt.

Kód: 70000CE
SEBO AUTOMATIC XP10 DISCHEM 00jpg

Inteligentný profesionálny vysávač s klepacou hlavicou - vhodný pre alergikov

Kód: S90547
SEBO BS360 DISCHEM 01

Profesionálny dvojmotorový vysávač s pokročilým systémom filtrácie - vhodný pre alergikov

Kód: SBS360
SEBO DART 1 01 DISCHEM

Profesionálny vertikálny vysávač s klepacou alebo kombinovanou hlavicou - vhodný pre alergikov

Kód: 543/DAR

Vitajte v sortimente technológií na čistenie kobercov od spoločností HOST, KleenRite, Sebo, Prochem, Orbot a ďalších významných výrobcov

Zabudnite na tvrdošijné škvrny, zápach alebo znečistenie

Ponúkame bohatý výber technológií na čistenie kobercov v Európe. Ak hľadáte technológie na suché čistenie kobercov, na čistenie kobercov s nízkou vlhkosťou alebo na extrakčné čistenie kobercov, potom ste u nás na správnom mieste.

V čistení kobercov neexistuje najlepšia alebo najúčinnejšia metóda čistenia. Každý materiál kobercového vlákna alebo druh znečistenia vyžaduje iný prístup. V dnešnej modernej dobe si vďaka internetu i zákazníci dokážu urobiť prehľad o tom, ktorá čistiaca metóda by im najviac vyhovovala. Preto sme tu my. Vďaka našim technológiám budete schopní vyhovieť akejkoľvek výzve, ktorá vás postretne.

Čistenie kobercov začína vyčesávaním a groomovaním. Ak budete chcieť patriť k tým najlepším, nezaobídete sa v tomto prípade bez pHmetra, mikroskopu, bielych bavlnených handier na škvrny a samozrejme bez kief Pile Brush a Groomera.

Po inšpekcii nasleduje vysávanie, na ktoré budete potrebovať kvalitný vysávač. Ak budete chcieť dosahovať lepšie výsledky v krátkom čase, môžete využiť profesionálny zberač nečistôt, ktorý kombinuje vysávač s pile brushom. V našej ponuke nájdete špičkové nemecké vysávače SEBO a zberač nečistôt od renomovaného amerického výrobcu KleenRite.

Potom nasleduje samotné čistenie. Na to nám slúžia desiatky technológií a metód, pričom každá vyniká v niečom inom. Preto si u nás môžete vybrať z technológií, ktoré sú určené na suché čistenie kobercov, čistenie kobercov s nízkou vlhkosťou alebo na extrakčné čistenie kobercov - tepovanie.

Na suché čistenie kobercov si u nás môžete vybrať medzi technológiami od spoločnosti KleenRite, ktorá má v ponuke profesionálny zberač nečistôt X-Vac, alebo technológie od ďalšieho prémiového výrobcu HOST. Tento sortiment uzatvárajú technológie od rakúskej spoločnosti Austria CRB Carpet Cleaner.

Na čistenie kobercov s nízkou vlhkosťou môžete využiť väčšinu z hore uvedených technológií na suché čistenie kobercov. Máte však možnosť výberu i medzi strojmi firmy Whittaker System, ktorá ako jediná na svete vyvinula CRB stroj s tromi protismerne rotujúcimi kefami. Ďalšie vo svete veľmi populárne čistiace systémy na čistenie kobercov s nízkou vlhkosťou sú orbitálne stroje ORBOT a EXCENTR. K tomu môžeme ďalej odporučiť planetárny trojkotúčový stroj CIMEX alebo výborný jednokotúčový stroj Columbus E430 Thermo s patentovanou thermopadovou technológiou. Nebol by to však kompletný výpočet, keby sme zabudli na šampónovanie kobercov pomocou ručne vedených extraktorov s generátormi suchej peny od spoločnosti VonSchrader.

Najbežnejšou metódou čistenia kobercov na Slovensku a inde vo svete je extrakčné čistenie kobercov alebo tiež tepovanie kobercov. V našej ponuke nájdete malé spottery, prenosné extraktory od KleenRite a VersaClean, ručne vedené extraktory od Prochem Europe alebo Truckmount extraktory od Sapphire Scientific.

Využite silu a všestrannosť našich technológií. S týmito produktmi vás nezastaví žiadne znečistenie. Čistiace systémy z našej ponuky disponujú najvyšším výkonom na trhu. Vďaka tomu získate silu, ktorú budete potrebovať na riešenie i tých najnáročnejších upratovacích alebo čistiacich prác. Ide o výkonných pomocníkov, ktorí si hravo poradia s čistením kobercov, sedačiek, čalúneného nábytku, car detailingom alebo čistením interiérov dopravných prostriedkov hromadnej prepravy, lodí a lietadiel. Naše technológie sú vhodné tak pre veľké plochy, ako aj na menšie čistenie v domácnostiach a hotelových izbách. Efektívne uvoľňujú znečistenie z kobercového vlákna, vďaka čomu je výsledok vždy dokonalý.

Pre viac informácií o zapožičaní alebo pri záujme o nejaké odporúčanie nás neváhajte kontaktovať na e-maile info@dischem.sk alebo na tel. čísle +421 940 649 007.