PMF Mach Titanium Profesionálna titánová hubica s teflonovým klzákom určená na extrakčné čistenie kobercov

Kód: MACH-12-TEFAC17 MACH-15-TEFAC17 Zvoľte variant
ZADARMOZADARMO ZADARMOZADARMO ZADARMOZADARMO
PMF Mach Titanium DISCHEM 01
Iba pre prihlásených
Pracovná plocha
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
a) rukoväť
b) rýchlospojky ?
c) spúšťací ventil

Profesionálna titánová hubica s teflonovým klzákom určená na extrakčné čistenie kobercov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Nízkoprofilová titánová hubica určená na extrakčné čistenie kobercov. Hubica má štyri (Mach 12) nebo päť (Mach 15) vonkajších trysiek na zapracovanie čistiaceho roztoku a jej pracovná plocha je 30 cm nebo 38 cm. PMF Mach Titanium vytvára dokonalú rovnováhu medzi vynikajúcim sacím výkonom s extrémnym čistiacim výkonom pri zachovaní nízkej hmotnosti - iba 3,6 kg alebo 4 kg, čím je jednou z najľahších a najefektívnejších hubíc na extrakčné čistenie kobercov na trhu.

Vyrobené z najkvalitnejších komponentov:

Okrem titánu je celá hubica PMF Mach Titanium vyrobená z najkvalitnejších dostupných komponentov, ktoré zaisťujú roky bezproblémového a efektívneho čistenia. Odolný ventil PMF V800EZ s prevádzkovým tlakom 55 barov (800 psi) sa perfektne hodí k vysokovýkonným extraktorom alebo TruckMount extraktorom. Štandardný PMF V800EZ mosadzný spúšťací ventil možno vymeniť i za výkonnejší nerezový spúšťací ventil V1250, ktorý dokáže pracovať s prevádzkovým tlakom až 86 barov (1250 PSI).

Navrhnuté pre úspech!

Titánová hubica Mach Titanium od americkej spoločnosti PMF má až 5 dýz, ktoré pod ideálnym uhlom zapracovávajú čistiaci roztok do koberca tak, aby pracoval s celou dĺžkou kobercových vlákien. Nečistoty tak nie sú tlačené hlbšie do koberca, ale naopak sú vytlačované z osnovy koberca na povrch. Uvoľnené nečistoty sú potom dokonale pripravené na okamžitú extrakciu pomocou optimálne navrhnutej sacej štrbiny umiestnenej na čistiacej hlavice hubice.

Pred spúšťacím ventilom je do kovania na čistiaci roztok vložené sitko zachytávajúce nečistoty skôr, než by spôsobili upchatie hubice, ktoré by následne zapríčinilo zbytočné prestoje. Do titánovej hubice PMF Mach Titanium sú navyše nainštalované spätné ventily z nehrdzavejúcej ocele, aby po uvoľnení spúšťacieho ventilu nekvapkal čistiaci roztok z dýz von. Táto titánová hubica na koberce má vo svojej až 38 cm širokej čistiacej hlave pozdĺžne nastaviteľný rozdeľovač štyroch dýz, ktorý umožňuje rovnomerné čistenie bez šmúh a poskytuje obsluhe maximálnu kontrolu nad tým, ako sa roztok na čistenie kobercov nanáša na vlákna koberca.

Táto titánová hubica má nízkoprofilovú konštrukciu, ktorá hubici umožňuje dobrú dostupnosť pod nábytkom alebo radiátormi, čo znižuje potrebu vymeniť ju za inú špeciálnu hubicu.
Hľadáte najúčinnejšiu, najrýchlejšiu a najľahšiu tridsaťcentimetrovú hubicu na čistenie kobercov na trhu? Práve ste ju našli.

Teflónový klzák pre hubicu PMF Mach Titanium na koberce:

Titánová hubica Mach Titanium od spoločnosti PMF ponúkame s teflónovými klzákmi, ktoré ešte viac zvýšia sací výkon hubice a zlepšia sklz po čistenom koberci. To ocenia predovšetkým vysoko namáhané chrbty obsluhujúcich technikov.

Rýchlospojky Foster®:

Na pripojenie k vášmu extraktoru je potrebná kvalitná rýchlospojka.V našej ponuke nájdete kvalitné rýchlospojky od amerického výrobcu Foster, kde si môžete vybrať z mnohých veľkostí a typov.

Kľúčové vlastnosti PMF Mach Titanium:

  • nízkoprofilová hubica určená na extrakčné čistenie kobercov s pracovnou plochou 30 cm (Mach 12) alebo 38 cm (Mach 15)
  • titánový variant vrátane matíc a skrutiek
  • až päť vonkajšiech dýz na zapracovanie čistiaceho roztoku
  • mosadzné závity na rýchlospojky
  • k dispozícii dva typy spúšťacích ventilov s maximálnym prevádzkovým tlakom až 69 barov (1000 PSI)

Dodatočné parametre

Kategória: Vybavenie pre profesionálne čistenie kobercov
Výrobca: PMF Tools
Pracovná plocha: až 38 cm
Materiál: nehrdzavejúca oceľ
Hmotnosť: max. 4 kg
Krajina pôvodu: USA

PMF Mach Titanium

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: