Poznajte prémiovú kvalitu profesionálnych čistiacich prostriedkov Thomil Profesional

Dosiahnite pri upratovaní a čistení lepšie výsledky pomocou profesionálnych čistiacich prostriedkov

Predstavujeme vám spoločnosť Thomil, ktorá je už viacej než 50 rokov súčasťou domácností miliónov ľudí v celom Španielsku, kde pomáhajú s každodennými domácimi prácami. Táto spoločnosť dramaticky rozšírila svoje pracovní tímy o rad odborníkov daného odboru a v posledných rokoch vstúpila i do sektoru profesionálnych čistiacich prostriedkov. V tomto odbore prináša spoločnosť Thomil na trh novú generáciu výrobkov: chemické prostriedky zaisťujúce hygienu a čistotu, zdravotnú neškodnosť - a s nimi firemnú prosperitu.

Sortiment profesionálnych produktov je určený pre mnohé oblasti: uplatní sa vo výrobe potravín a nápojov, v hotelierstve, v inštitúciách starajúcich sa o verejné zdravie či vzdelávanie, v opatrovateľských domoch, vo verejných a súkromných agentúrach, v priemysle, v automobilovom sektore, v inštitúciách starajúcich sa o hygienu a upratovacie služby, v práčovniach a v ďalšom širokom spektre komunít, ako je napríklad námorný priemysel.

Thomil Profesional investuje mnoho úsilia do rozvíjajúceho sa odvetvia, akým je profesionálne čistenie,
umývanie a upratovanie. Svoje investície zároveň vynakladajú na získanie vysokokvalifikovaných pracovníkov, ktorí sa naplno venujú potrebám vašich zákazníkov, aby dokázali vyhovieť ich potrebám a dosiahli ich maximálnu spokojnosť. Svoje úsilie venujú neustálej kontrole kvality a zlepšovaniu dizajnu produktov tak, aby vám prácu čo najviac uľahčili a spríjemnili.

Thomil Profesional dodáva na trh najmodernejšie výrobky a technológie, ktoré sú zároveň ekologicky šetrné. Vaši klienti i spolupracovníci si určite povšimnú skvelú čistotu vo vašej prevádzkarni.

Vložte svoju dôveru do produktového radu Thomil Profesional a nebudete ľutovať.

Ak budete potrebovať poradiť s výberom vhodného produktu pre vaše potreby, neváhajte sa na nás obrátiť. Môžete nás kontaktovať na tel. čísle +421 940 649 007 alebo na e-maile info@dischem.sk.