Čistiace prostriedky na odstraňovanie požiarnych škôd

Odstráňte sadze a zápach po ohni pomocou čistiacich prostriedkov a odstraňovačov zápachu ProRestore

Ponúkame rad profesionálnych čistiacich prostriedkov a odstraňovačov zápachu na zmiernenie škôd spôsobených ohňom a dymom

Uhasiť oheň, odstrániť ohorený nábytok, zabezpečiť miesto pre ďalšie práce. To je len malý čriepok krokov, ktoré vás po vyhorení čakajú. Dôležitou súčasťou je aj odstránenie sadzí a mastnoty od dymu či ohňa a hlavne odstránenie nepríjemného zápachu spôsobeného ohňom a dymom. A presne na tento účel nájdete v našej ponuke profesionálne čistiace prostriedky a odstraňovače zápachu. Sú vhodné pre reštaurátorské firmy a firmy zaoberajúce sa sanáciou miest po požiari. Získate tak produkty, ktoré vám pomôžu odstrániť znečistenie spôsobené neúplným vyhorením materiálu. Zároveň sa vďaka nim zbavíte nepríjemných pachov, ktoré obvykle pretrvávajú ešte dlho po požiari. V našom produktovom rade nájdete špeciálne čistiace prostriedky ProRestore. Tie ponúkajú to najlepšie na odstránenie požiarnych škôd.

Pre pomoc s výberom vhodného produktu nás neváhajte kedykoľvek kontaktovať na info@dischem.sk alebo na tel. čísle +421 940 649 007.