Generátory ozónu

Vyberte si z našej širokej ponuky profesionálnych generátorov ozónu od spoločností Rainbowair a Cleanair Europe

Čisté vnútorné ovzdušie je to, čo robí život zdravším. Preto dbajte na jeho ochranu pomocou profesionálnych generátorov ozónu

Ozón sa používa už viac ako 50 rokov na udržanie vnútorného prostredia bez choroboplodných zárodkov a zápachu. Ozón je prírodná dezinfekčná a čistiaca látka, ktorá je najsilnejším oxidačným činidlom na Zemi. Hojne sa používa v mnohých odboroch, ako sú lekárstvo, poľnohospodárstvo, potravinársky priemysel, reštaurátorstvo atď. Ozón je 3000× rýchlejší než chlór a 25× účinnejší než kyselina chloritá (NOCL), 2500× než chlórnan (OCL) a 5000× než chloramín (NH2CL) - pritom je oveľa bezpečnejší. Žiadny vírus, baktéria, pleseň, huba alebo zápach nedokáže pôsobenie ozónu prežiť. Vyberte si z našej širokej ponuky profesionálnych generátorov ozónu od spoločností Rainbowair a CleanAir Europe.

Neviete si pri výbere generátora ozónu rady? Potrebovali by ste poradiť? Alebo len neviete, ktorý model zvoliť? V tom prípade sa na nás neváhajte obrátiť! Kontaktujte nás na e-maile info@dischem.sk alebo zavolajte nášmu obchodnému zástupcovi na tel. číslo +421 940 649 007.