Hydroxylové generátory

Zverte odstraňovanie zápachu po prírodných katastrofách hydroxylovým generátorom Newaire

Vyberte si z našej ponuky hydroxylových generátorov, ktoré patria k najúčinnejším technológiám na odstraňovanie pachov a rozkladu organických prchavých látok (VOC) na svete

Hydroxylové generátory sú vo svete jednou z najpopulárnejších technológií reštaurátorov, ktorí sa zaoberajú odstraňovaním škôd po prírodných živloch, ako sú požiare a povodne.

Hydroxylové radikály (-OH) sa prirodzene vytvárajú v zemskej atmosfére, keď slnečné ultrafialové lúče spôsobia sled reakcií, ktoré rozdelia vodnú paru (H2O).

Hydroxylové radikály rýchlo rozkladajú chemické látky vo vzduchu a hrajú zásadnú rolu v ochrane zemskej atmosféry pred škodlivými organickými a anorganickými zlúčeninami. Hydroxylové radikály v zásade rozkladajú molekulárnu štruktúru pachov a prchavých organických látok a reagujú tak rýchlo, že sa len málo z nich dostane do vnútorného prostredia. Polčas hydroxylového radikálu je menej než jedna sekunda; ide však o reťazovú reakciu, pri ktorej sa tvoria ďalšie radikály a ešte viac hydroxylové skupiny, aby sa pokračovalo v procese čistenia. Veda zaoberajúca sa atmosférou potvrdí, že hydroxylové radikály sú najdôležitejšími reaktívnymi druhmi na udržanie čistoty nášho vzduchu. Hydroxyly budú reagovať až s 5 000 rôznymi chemikáliami a zlúčeninami, aby odstránili veľmi širokú škálu pachov a VOC.

Profesionálne hydroxylové generátory používajú na prirodzené čistenie a dezodoráciu vnútorného prostredia rovnako širokú škálu UV žiarenia ako slnko. Primárnou metódou pri výrobe hydroxylových radikálov je replikácia prírodného procesu a použitie viacerých vlnových dĺžok vysoko energetických UV svetiel na reakciu s kyslíkom a vodnou parou vo vzduchu. Tento generačný proces vytvára približne dva milióny hydroxylových skupín na centimeter kubický.

V našej ponuke nájdete hydroxylové generátory amerického výrobcu Newaire. Ak sa o týchto zariadeniach chcete dozvedieť bližšie informácie alebo potrebujete pomoc pri ich výbere, neváhajte sa na nás kedykoľvek obrátiť prostredníctvom e-mailu - info@dischem.sk alebo kontaktujte nášho obchodného zástupcu na tel. čísle +421 940 649 007.