Extraktory a tepovače na čistenie sedačiek

Najpredávanejšie

KleenRite Edge
ZADARMOZADARMO
KLEENRITE Edge
Iba pre prihlásených
Kód: 364050CE3
 
KleenRite Sphere
ZADARMOZADARMO
KLEENRITE Sphere
Iba pre prihlásených
Kód: 324310CE1
 
3 položiek celkom
KleenRite Edge
ZADARMOZADARMO
KLEENRITE Edge
Iba pre prihlásených

Výkonný, spoľahlivý a ergonomický extraktor.

Kód: 364050CE3
KleenRite Horizon multifunkční extraktor
ZADARMOZADARMO

Majster v čistení pevných podlahovín a kobercov.

Kód: 384910CE3
KleenRite Sphere
ZADARMOZADARMO
KLEENRITE Sphere
Iba pre prihlásených

Výkonný, súdržný a ľahko prenosný extraktor.

Kód: 324310CE1

Stavte na spoľahlivé a výkonné extraktory na čistenie sedačiek od firiem KleenRite, Prochem Europe a VersaClean

Objavte našu širokú ponuku profesionálnych extraktorov na čistenie sedačiek

S extraktormi na čistenie čalúnenia si hravo poradíte, a to s akoukoľvek nečistotou. Môžete nimi čistiť nielen čalúnenie, ale aj koberce, interiéry áut, lietadiel, lodí a ďalšie. Jedine u nás si môžete svoj budúci extraktor nakonfigurovať podľa vlastných potrieb a možností. Získate tak presne to, čo na čistenie čalúnenia potrebujete. Naše extraktory sú určené predovšetkým pre profesionálov, ktorí chcú svojim zákazníkom ponúknuť ten najlepší servis. Všetky komponenty sú navyše jednoducho prístupné, opraviteľné alebo vymeniteľné, a tak do rúk dostanete výnimočný nástroj, ktorý vám bude slúžiť dlhé roky bez servisného zásahu. Zaobstaraním týchto amerických extraktorov významne rozšírite nielen svoje možnosti, ale aj odbornosť.

Extraktory alebo tepovače sa delia na štyri hlavné skupiny. Na Slovensku sa najčastejšie používajú prenosné extraktory, ktoré sa dajú rozdeliť na spottery a na ostatné prenosné extraktory. Menej častou, ale predovšetkým vo veľkých upratovacích firmách hojne používanou skupinou sú ručne vedené extraktory. Ďalšie dve skupiny sa v našej krajine prakticky nevyskytujú. Sú nimi TruckMount extraktory a extraktory so sediacou obsluhou.

Na čistenie sedačiek je najvhodnejšia prvá kategória týchto čistiacich systémov. Extrakčné čistenie sedačiek je najúčinnejšou metódou, ktorá využíva tlakové vyplachovanie suspendovaných nečistôt pomocou čistiaceho roztoku. Pri ich používaní je potrebné dávať pozor na preplnenie odpadovej nádrže penou pri vysoko peniacich prostriedkoch. To by mohlo viesť až k vyhoreniu alebo zaplaveniu elektroniky. Preto ako prevenciu odporúčame používanie odpeňovacích prostriedkov, ktoré toto riziko znížia na minimum.

Pri výbere vhodného extraktora na čalúnenie hrá veľkú rolu sací výkon motora, ako aj to, či má stroj ohrev čistiaceho roztoku, čo zvyšuje účinnosť čistenia. Ďalšími dôležitými aspektmi sú potom mobilita a v neposlednom rade spoľahlivosť. Tlak čerpadla nie je v tomto prípade kľúčový, pretože pri čistení sedačiek nepracujete s takými dlhými vláknami ako pri kobercoch. V tomto prípade je oveľa dôležitejšie mechanické pôsobenie hubice. Dôležitých faktorov, ktoré je potrebné sledovať, je však viac. Preto sme pre vás pripravili prehľadný návod, ako si môžete najvhodnejší extraktor na sedačky ľahko vybrať: Ako vybrať správny extraktor na čistenie kobercov a sedačiek pre moje potreby?

Ak budete potrebovať s výberom extraktora pomôcť, neváhajte sa na nás obrátiť. Radi vám s výberom pomôžeme alebo vám extraktor na vyskúšanie požičiame zdarma. Na všetky extraktory na sedačky poskytujeme záručný i pozáručný servis. Pre viac informácií nás kontaktujte na e-maile info@dischem.sk alebo na tel. čísle +421 940 649 007.