Technológie na čistenie sedačiek s nízkou vlhkosťou

Technológie na čistenie sedačiek s nízkou vlhkosťou od spoločností VonSchrader, Orbot, Rupes a Austria CRB Carpet Cleaner

Najrýchlejšie schnúce čistiace systémy na čalúnenie na trhu

Čistiace technológie z tejto ponuky sú veľmi dobrou alternatívou k extrakčnému systému čistenia. Pri správnom použití sa dokážu extrakčnému tepovaniu sedačiek svojou efektivitou vyrovnať. Oproti konvenčným metódam čistenia sedačiek však tieto technológie pracujú s minimálnym množstvom vody, vďaka čomu šetria životné prostredie, väčšina zákazníkov ale uvíta i krátky čas schnutia, čo môže byť i menej než 30 minút. Vyčistený čalúnený nábytok je tak použiteľný takmer ihneď po čistení, vďaka čomu si tieto čistiace systémy získavajú čoraz väčšiu obľubu.

VonSchrader sú stroje určené na čistenie čalúnenia s nízkou vlhkosťou. Sú vhodné pre dodávateľov služieb, ktorí sa zameriavajú na čistenie domácností, hotelov, prevádzkarní, kín a ďalších. Vynikajú svojou všestrannosťou, pretože s nimi môžete vyčistiť akýkoľvek druh tkaniny. Nepoškodia ani vysoko jemné tkaniny. Vďaka týmto extraktorom generujúcim suchú penu budete čistiť sedačky efektívne, rýchlo a bez rizika nadmerného premáčania tkanín. Po vyčistení je nábytok prakticky okamžite použiteľný. Vďaka tomu sa znižuje čas nutný na schnutie, čo ocenia všade tam, kde si nemôžu dovoliť čakať na niekoľkohodinové vysychanie po extrakčnom čistení. V čalúnení zostáva len 10 % vlhkosti. Po čistení nezostávajú žiadne lepkavé zvyšky ani pozostatky čistiacich prostriedkov.

Austria CRB Carpet Cleaner nemá natoľko sofistikované náčinie ako VonSchrader, ale vďaka jeho nízkej cene sa hodí začínajúcim podnikateľom alebo firmám, ktoré sa s čistením sedačiek stretávajú menej. Tento systém sa skladá z tlakového postrekovača generujúceho suchú penu, ktorá je nanášaná pomocou špeciálnej kefy na sedačky, ktorá je nasadená na vysokootáčkovej leštičke.

Našu ponuku uzatvárajú orbitálne čističky od renomovaných výrobcov Orbot a Rupes. Ide o špeciálne ručné stroje so špeciálnym orbitálnym pohybom kief alebo absorpčných padov, ktoré šampón alebo enkapsulačný čistiaci prostriedok dokážu do čalúnenia zapracovať s vysokou efektivitou. Tieto stroje sú vhodné na malé i veľké plochy alebo pre vyššie množstvo čalúneného nábytku, ako napr. v kancelárskych budovách, hoteloch, divadlách, kinách, konferenčných miestnostiach a pod.

Ak budete potrebovať poradiť s výberom, neváhajte sa na nás obrátiť pre viac informácií. Sme vám k dispozícii na e-maile info@dischem.sk alebo na tel. čísle +421 940 649 007.