Koncentrované čistiace prostriedky Thomil MasterBox

Objavte vrcholný rad ultra koncentrovaných čistiacich prostriedkov na profesionálne upratovanie, pre práčovne a na umývanie riadu Thomil MasterBox

Ekologické a ekonomické riešenie na profesionálne upratovanie, umývanie riadu a pre profesionálne práčovne

Nový ultra koncentrovaný rad MasterBox je predstavený v novom formáte s niekoľkými výhodami. Päťlitrový systém Bag in Box umožňuje zmenšiť priestor bez straty na účinnosti čistenia. Päťlitrové balenie sa rovná 25 kg bežného koncentrátu. Vyžaduje teda menej priestoru a menej váhy. MasterBox navyše drasticky znižuje vplyv na životné prostredie, a to tým, že pri jeho používaní odpadá nutnosť skladovať veľké množstvo plastového odpadu, akým sú sudy, kanistre a plastové fľaše. To predstavuje o 90 % menej odpadu, čiže významné zníženie nákladov na dopravu, manipuláciu a energiu. Thomil MasterBox ponúka kompletný sortiment výrobkov na upratovanie, umývanie riadu a pre profesionálne práčovne.

Ak budete potrebovať pomôcť s orientáciou v produktovom rade vysoko koncentrovaných čistiacich prostriedkov MasterBox, neváhajte sa na nás obrátiť. Môžete nás kontaktovať na tel. čísle +421 940 649 007 alebo na e-maile info@dischem.sk.