Meranie vlhkosti

Vyberte si profesionálny merač vlhkosti od spoločnosti Protimeter

Získajte rýchle a vysoko presné meranie vlhkosti rôznych materiálov v rôznych podmienkach, a to vďaka našim meračom vlhkosti

V našej ponuke nájdete najrôznejšie merače vlhkosti. Od merania vlhkosti v kobercoch po extrakčnom čistení, cez meranie vlhkosti v balíkoch slamy a sena či mletého zrna, obilnín, alebo aj pred rekonštrukciou, pri stavebnom prieskume, pri obnove povodňových škôd alebo pri určení vlhkosti betónu. Naše merače sú určené na rýchlu detekciu teploty a vlhkosti. Pomôžu vám teda ľahko určiť rozsah prenikania vlhkosti, diagnostikovať príčinu problému a sledovať zmeny úrovne vlhkosti. Niektoré merače vlhkosti ponúkajú navyše jednoduché rozhranie s farebným, veľkým displejom. Možno ich použiť aj s voliteľnými sondami. Meranie vlhkosti nikdy nebolo jednoduchšie. Merajú vlhkosť, teplotu okolia a rosný bod. Vysoko presné meranie je úplnou samozrejmosťou pri každom modeli meračov vlhkosti Protimeter.

Chcete poradiť s výberom vhodného modelu? Neváhajte nás kontaktovať na e-maile info@dischem.sk alebo na tel. čísle +421 940 649 007.