Odvlhčovače a vysúšače vzduchu

Zbavte sa vlhkosti pomocou profesionálnych odvlhčovačov od spoločnosti Dri-Eaz

Rýchla pomoc po povodniach a vytopení alebo pri riadenom vysúšaní novostavieb

Ako profesionál v odbore sanácie škôd spôsobených vodou potrebujete profesionálne vybavenie, ktoré vám pomôže zvládnuť i tie najnáročnejšie situácie. Vaši klienti budú výsledkami vašej práce nadšení a budú šíriť vaše dobré meno ďalej. Výkonný profesionálny odvlhčovač je kľúčovou súčasťou vašej súpravy nástrojov. Bez komerčných odvlhčovačov sa nezaobídu ani väčšie stavebné firmy, ktoré ich využívajú na riadené vysúšanie a odvlhčovanie novostavieb. Odvlhčovače sú vhodné aj tam, kde ľudia bojujú s neustálou vlhkosťou, ako sú napríklad pivnice a pod.

V našej ponuke nájdete odvlhčovače renomovaného amerického výrobcu Dri-Eaz. Tieto odvlhčovače sa zaraďujú medzi špičku vo svojom odbore a vo svete patria k tým najvyhľadávanejším. Dri-Eaz ponúka technológie konvenčného typu alebo aj LGR modely, ktoré sú konštruované pre vodou viac zasiahnuté oblasti alebo pre chladnejšie prostredie.

Vieme, že rozhodnúť sa pre správny typ odvlhčovača nie je jednoduché. Ak sa chcete o odvlhčovačoch dozvedieť viac informácií, môžete nám napísať e-mail na info@dischem.sk alebo zavolať na +421 940 649 007. Radi na vaše otázky odpovieme a s výberom pomôžeme.