PMF car detailer s vonkajším sprejovaním - šířka 9 cm Perfektná antikorová hubica s vonkajším sprejovaním a pracovnou šírkou 9 cm určená pre precízny detailing interiéru automobilov

Kód: U1550CA
Iba pre prihlásených
a) spúšťací ventil
b) regulátor sania
c) vinylové držadlo
e) rýchlospojky

Najlepšia hubica z nehrdzavejúcej ocele na detailing automobilov na trhu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Perfektná antikorová hubica s vonkajším sprejovaním a pracovnou šírkou 9 cm určená pre precízny detailing interiéru automobilov. Dvojité skosenie a nízky profil hubice umožňuje jednoduché čistenie autokoberčekov pod sedadlami a zároveň čistenie v úzkych oblastiach okolo sedadiel a stredovej lakťovej opierky. Množstvo nástrekového čistiaceho roztoku je možné regulovať pomocou spúšťacieho ventilu. Celonerezová konštrukcia vrátane matíc a skrutiek zaisťuje tomuto detaileru dlhú životnosť i pri nešetrnom zaobchádzaní.

PMF_car_detailer_s_vonkajším_sprejovaním_Dischem.sk_detail_1

Tri druhy materiálov spúšťacích ventilov:

Nerezový car detailer je dostupný s tromi druhy spúšťacích ventilov, ktoré sa vyberajú podľa toho, s akým výkonným extraktorom budú hubice pracovať. Detailer sa štandardne dodáva s hliníkovým spúšťacím ventilom, ktorý môže pracovať s maximálnym tlakom 27 barov. Za príplatok je možné hubicu na autá vybaviť mosadzným ale nerezovým ventilom, ktorý dokáže pracovať s tlakom 35, resp. 69 barov.

Bohatá príplatková výbava:

Každý car detailer je možné doplniť o regulátor sacieho výkonu alebo o vinylové držadlo, ktoré obsluhe umožní pohodlnejšie uchopenie.

Rýchlospojky Foster®:

Aby mohol car detailer pracovať, musí byť doplnený o rýchlospojku, pomocou ktorej sa pripojí k extraktoru. Každý výrobca extraktora však používa iný typ, preto v Discheme nájdete bohatý výber týchto rýchlospojok, aby ste mohli pripojiť akýkoľvek extraktor s akoukoľvek hubicou. Na výber rýchlospojky teda nezabudnite. Ich prehľad nájdete tu. Pokiaľ si nie ste istí, neváhajte nás kontaktovať.

Foster_k1b-h1b_npt_0,125_inch_brass_quick_connet_fhk_series_set

Kľúčové vlastnosti detailerov s vonkajším sprejovaním:

  • celonerezová konštrukcia vrátane skrutiek a matíc
  • uľahčuje prácu pod sedadlami a v zle dostupných miestach okolo lakťovej opierky a okolo sedadiel
  • najlepšie vlastnosti všetkých detailerov v jednej hubici
  • vhodné pre profesionálny detailing automobilov

Ako správne vybrať hubicu na sedačky a čalúnený nábytok? S tým vám môže pomôcť tento prehľadný návod s infografikou. Pokiaľ si ani tak nebudete istí, neváhajte sa na nás obrátiť?

Dodatočné parametre

Kategória: Extrakčné hubice na sedačky
Výrobca: PMF Tools
Pracovná plocha: 9 cm
Materiál: nehrdzavejúca oceľ
Hmotnosť: 0,9 kg
Krajina pôvodu: USA

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: