10 položiek celkom
PMF detailer s uzavretým sprejovaním DISCHEM.sk 01

Celonerezová hubica na sedačky a čalúnený nábytok s nízkym profilom.

Kód: U1560C
PMF detailer s vnútorným sprejovaním DISCHEM.sk 01

Celonerezová hubica na sedačky a čalúnený nábytok s nízkym profilom.

Kód: 465/9
PMF detailer s vonkajším sprejovaním DISCHEM.sk 01

Celonerezová hubica na sedačky a čalúnený nábytok s nízkym profilom.

Kód: U1560
PMF ekonomický detailer s vnútorným sprejovaním šírka 9 cm DISCHEM.sk 01

Hubica na sedačky a čalúnený nábytok s nerezovým telom, plastovou hlavou a nízkym profilom.

Kód: U1560PS
PMF ekonomický detailer s vonkajším sprejovaním šírka 9 cm DISCHEM.sk 01

Hubica na sedačky a čalúnený nábytok s nerezovým telom, plastovou hlavou a nízkym profilom.

Kód: U1560P
PMF nízkoprofilová hubica s uzavretým sprejovaním šírka 10 cm DISCHEM.sk 01

Celonerezová hubica s pracovnou plochou 10 cm vhodná na čistenie sedačiek, čalúneného nábytku a matracov.

Kód: U1520CA
PMF nízkoprofilová hubica s vonkajším sprejovaním šírka 10 cm DISCHEM.sk 02

Celonerezová hubica s pracovnou plochou 10 cm vhodná na čistenie sedačiek, čalúneného nábytku a matracov.

Kód: U1520A
Sapphire Scientific Upholstery Pro 01 Kód: 120053

Hubice na čistenie čalúnenia od spoločností PMF, Sapphire Scientiffic, KleenRite a Rotovac

Nerobte pri čistení sedačiek kompromisy - vsaďte na profesionálne hubice k extraktorom

Ponúkame vám veľké množstvo vysokokvalitných hubíc na čistenie sedačiek, čalúneného nábytku, ale i interiéru automobilov alebo iných dopravných prostriedkov, ako sú autobusy, nákladné vozidlá, vlaky, lietadlá či lode. V našej ponuke nájdete najširší výber hubíc na čalúnenie v Európe. Máte radi hubice konvenčného stvárnenia, alebo dávate prednosť detailerom? Uprednostňujete plastový, antikorový alebo titánový variant? Hľadáte detailer s vonkajším sprejovaním, vnútorným sprejovaním alebo uzavretým sprejovaním? Hľadáte detailer na autá? Pracujete s rôznymi tlakmi čerpadiel extraktorov? Chcete mať do hubice priehľadné okienko, aby ste videli, čo vysávate, alebo by sa vám páčil regulátor sacieho výkonu či čerpadla? Toto všetko a ešte oveľa viac nájdete práve u nás.

Náročným technikom ponúkame hubice na extrakčné čistenie čalúnenia s nízkou vlhkosťou od spoločností KleenRite, Sappphire Scientific a Rotovac, vďaka ktorým budete čistiť sedačky rýchlejšie, šetrnejšie a s menším úsilím. Čalúnenie bude navyše po čistení rýchle suché, čo ocení každý vás zákazník.

Možností výberu extrakčných hubíc na sedačky a čalúnený nábytok je veľké množstvo a pri výbere je potrebné zohľadniť mnoho najrôznejších faktorov, ktoré vám pomôžu s nakonfigurovaním tej najlepšej možnej hubice pre vaše potreby. Máte malý spotter s nízkym prevádzkovým tlakom čerpadla, ktorému bude dostačovať plastový spúšťací ventil, alebo naopak pracujete s vysokotlakovými extraktormi, ktoré vyžadujú spúšťacie ventily z pevnejších materiálov, ako sú mosadz alebo antikoro? Pracujete skôr v domácnostiach, kde vám bude dostačovať užší detailer, alebo naopak pôsobíte v konferenčných miestnostiach so stovkami alebo dokonca tisíckami sedačiek, takže väčšmi oceníte širší variant hubíc na sedačky? Premenných je naozaj mnoho - cez jednoduché doplnky až po naozaj funkčné vybavenie, ktoré budete pri svojej práci potrebovať. Preto sme pre vás pripravili jednoduchý návod a infografiku, ako môžete vhodnú hubicu na čistenie sedačiek a čalúnenia z našej ponuky vybrať: Ako správne vybrať hubicu na sedačky a čalúnený nábytok?

Pokiaľ si ani tak nebudete vedieť rady a budete potrebovať poradiť, neváhajte nás kontaktovať prostredníctvom nášho emailu info@dischem.sk alebo na tel. čísle +421 940 649 007.