PMF detailer s vnútorným sprejovaním Celonerezová hubica na sedačky a čalúnený nábytok s nízkym profilom

Kód: 465/9 465/11 Zvoľte variant
Iba pre prihlásených
Pracovná plocha
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
a) spúšťací ventil
b) regulátor sania
c) vinylové držadlo
d) priezorové okienko
e) rýchlospojky

Celonerezová hubica na sedačky a čalúnený nábytok s nízkym profilom.

Detailné informácie

Podrobný popis

Nerezový detailer s vnútorným sprejovaním je vhodným nástrojom na detailné čistenie čalúneného nábytku, sedačiek a matracov. Nízky profil hubice uľahčuje prácu v zle prístupných miestach a rohoch. Detailer je vyrobený z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele a vyznačuje sa dlhou životnosťou. Tento detailer je vybavený vnútorným sprejovaním. To znamená, že dýza je umiestnená vo vnútri sacej štrbiny hubice. V porovnaní s vonkajším sprejovaním umožňuje lepšie kontrolovaný nástrek, ktorého množstvo je možné regulovať pomocou spúšťacieho ventilu.

PMF_detailer_na_čistenie_sedačiek_DISCHEM.sk_detail

Dve pracovné šírky:

Nerezové detailery PMF s vnútorným sprejovaním je možné zakúpiť vo dvoch pracovných šírkach, a to so šírkou 9 cm alebo 11,5 cm. Užší variant je vhodný na čistenie menších plôch, ako sú stoličky, kancelárske kreslá, interiéry automobilov a pod. Väčší variant je vhodný na čistenie väčšieho rozsahu a na čistenie sedacích súprav.

PMF_porovnanie_sírok_hubíc_na_tepovanie_čalúnenie_DISCHEM.sk

Štyri druhy materiálov spúšťacích ventilov:

Každý detailer alebo hubica musia byť osadené spúšťacím ventilom. Jeho materiál sa volí podľa výkonu čerpadla extraktora, s ktorým bude hubica pracovať. Pri PMF Tools je možné vybrať si z troch druhov materiálu, a to z plastu, hliníka alebo mosadze. Plastový spúšťací ventil dokáže pracovať s maximálnym tlakom 8 barov. Hliníkový spúšťací ventil dokáže zvládnuť tlak až 27 barov a mosadzný dokonca 35 barov. K niektorým detailerom alebo hubiciam pracujúcim s truckmount extraktormi alebo s extraktormi s výkonnými čerpadlami možno priobjednať i nerezový spúšťací ventil, ktorý môže dosahovať až 83 barov.

Bohatá príplatková výbava:

Štandardne je každý nerezový detailer s vnútorným sprejovaním vybavený plastovým spúšťacím ventilom bez priezorového okienka, bez regulácie sania a bez vinylovej rukoväte. Pri PMF Tools si však môže každý zvoliť doplnkovú výbavu podľa toho, s čím sa mu pracuje najlepšie. Ponúka sa priezorové okienko na sledovanie uvoľnenej nečistoty, regulácia sacieho výkonu alebo vinylové držadlo pre komfortnejšie uchopenie.

Rýchlospojky Foster®:

Extraktory môžu byť osadené mnohými druhmi rýchlospojok. V Discheme preto ponúkame široký výber typov, materiálov a veľkostí, aby sme dokázali prepojiť akýkoľvek extraktor s akoukoľvek hubicou či detailerom. Detailery nie sú štandardne osadené rýchlospojkou, pretože by mohlo dôjsť k tomu, že nebudú s extraktorom kompatibilné. Preto ich nezabudnite k hubici prikúpiť. Tú správnu rýchlospojku si môžete vybrať tu.

mosadzné_hydraulické_rýchlospojky_Foster_DISCHEM.sk

Kľúčové vlastnosti detailerov s vnútorným sprejovaním:

  • vyrobené z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele
  • bohatý výber príplatkových výbav a veľkostí
  • hubice s nízkym profilom na dosiahnutie horšie dostupných miest a precízny detailing
  • vnútorné sprejovanie
  • vhodné na profesionálne čistenie

Ak potrebujete s výberom správneho detailera alebo hubice na sedačky poradiť, prečítajte si náš prehľadný návod s infografikou Ako správne vybrať hubicu na sedačky a čalúnený nábytok? Pokiaľ si ani po prečítaní návodu nebudete istí, neváhajte nás kedykoľvek kontaktovať.

Dodatočné parametre

Kategória: Extrakčné hubice na sedačky
Výrobca: PMF Tools
Pracovná plocha: 9 a 11,5 cm
Materiál: nehrdzavejúca oceľ
Hmotnosť: 0,8 a 0,9 kg
Krajina pôvodu: USA

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: