PMF detailer s vonkajším sprejovaním Celonerezová hubica na sedačky a čalúnený nábytok s nízkym profilom

Kód: U1560 U1564 Zvoľte variant
Iba pre prihlásených
Pracovná plocha
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
a) spúšťací ventil
b) regulátor sania
c) vinylové držadlo
d) priezorové okienko
e) rýchlospojky

Celonerezová hubica na sedačky a čalúnený nábytok s nízkym profilom.

Detailné informácie

Podrobný popis

Nerezový detailer je ideálnym nástrojom na detailné čistenie sedačiek, čalúneného nábytku a matracov. Nízky profil hubice umožňuje lepší prístup k horšie dostupným miestam a rohom. Hubica je vyrobená z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele a vyznačuje sa dlhou životnosťou. Tento detailer je vybavený vonkajším sprejovaním, ktoré umožňuje presný nástrek a detailné čistenie podľa požiadaviek obsluhy (technika). Pomocou spúšťacieho ventilu je tak možné regulovať i silu a množstvo nástreku.

PMF_detailer_na_čistenie_sedačiek_DISCHEM.sk_detail

Dve pracovné šírky:

Naše detailery s vonkajším sprejovaním sú dostupné vo dvoch pracovných šírkach, a to so šírkou 9 cm alebo 11,5 cm. Užší variant je vhodný pre detailing menších plôch, ako sú stoličky, kancelárske kreslá, interiéry automobilov a pod. Väčší variant je vhodný na čistenie väčšieho počtu čalúneného nábytku alebo na čistenie sedacích súprav.

PMF_porovnanie_sírok_hubíc_na_čistenie_čalúnenie_DISCHEM.sk

Štyri druhy materiálov spúšťacích ventilov:

Spúšťací ventil je neoddeliteľnou súčasťou každého detailera alebo hubice. K detailerom ponúkame štyri druhy materiálu, ktoré sa volia podľa výkonu extraktora, s ktorým bude hubica pracovať. Líšia sa iba silou nástreku, pričom plastový spúšťací ventil dokáže pracovať s čerpadlom do výkonu 8 barov, hliníkový ventil zvládne až 27 barov a mosadzný ventil si poradí s tlakom do výšky až 35 barov. Je možné priobjednať i spúšťací ventil z nehrdzavejúcej ocele, ktorý môže pracovať s tlakom až 83 barov.

Bohatá príplatková výbava:

Každý nerezový detailer s vonkajším sprejovaním sa štandardne dodáva s plastovým spúšťacím ventilom bez akéhokoľvek ďalšieho príslušenstva. U nás ale máte možnosť hubicu vybaviť priezorovým okienkom, regulátorom sacieho výkonu alebo napríklad vinylovou rukoväťou. Každý obsluhujúci technik si tak môže vybrať to, čo mu vyhovuje najviac.

Rýchlospojky Foster®:

Výrobcovia extraktorov majú možnosť svoje stroje osadiť mnohými druhmi rýchlospojok. V Discheme ponúkame široký výber typov, materiálov a veľkostí amerických rýchlospojok Foster, aby sme dokázali prepojiť akýkoľvek extraktor s akoukoľvek hubicou či detailerom. Detailery sa štandardne rýchlospojkami neosadzujú, pretože by nemuseli byť kompatibilné s tými, ktoré sú osadené na extraktore. Vhodnú rýchlospojku si môžete vybrať tu.

mosadzné_hydraulické_rýchlospojky_Foster_DISCHEM.sk

Kľúčové vlastnosti detailerov s vonkajším sprejovaním:

  • vyrobené z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele
  • bohatý výber príplatkových výbav a veľkostí
  • hubice s nízkym profilom na dosiahnutie horšie dostupných miest a precízny detailing
  • vonkajšie sprejovanie
  • vhodné na profesionálne čistenie

Výber správneho detailera môže byť pre vašu prácu kľúčovým rozhodnutím a rozhodne by ste jeho výber nemali podceniť. Pokiaľ budete chcieť s voľbou správneho detailera alebo hubice na čalúnenie poradiť, neváhajte sa na nás kedykoľvek obrátiť, príp. si môžete prečítať náš návod Ako správne vybrať hubicu na sedačky a čalúnený nábytok?

Dodatočné parametre

Kategória: Extrakčné hubice na sedačky
Výrobca: PMF Tools
Pracovná plocha: 9 a 11,5 cm
Materiál: nehrdzavejúca oceľ
Hmotnosť: 0,8 a 0,9 kg
Krajina pôvodu: USA

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: