PMF ekonomický detailer s vnútorným sprejovaním - šírka 9 cm Hubica na sedačky a čalúnený nábytok s nerezovým telom, plastovou hlavou a nízkym profilom

Kód: U1560PS
Iba pre prihlásených
a) spúšťací ventil
b) regulátor sania
c) vinylové držadlo
d) klzák z nehrdzavejúcej ocele
e) rýchlospojky

Hubica na sedačky a čalúnený nábytok s nerezovým telom, plastovou hlavou a nízkym profilom.

Detailné informácie

Podrobný popis

Tento detailer s vnútorným sprejovaním s pracovnou šírkou 9 cm je hospodárnejšou alternatívou celonerezových detailerov. Čo sa však týka účinnosti alebo kvality spracovania, tak sa ich drahším variantom vyrovnajú. Telo hubice je vyrobené z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele, naň je nasadená priehľadná plastová čistiaca hlava, ktorá je v prípade poruchy jednoducho vymeniteľná. Tento detailer s vnútorným sprejovaním má dýzu vo vnútri sacej hlavy, vďaka čomu oproti detailerom s vonkajšou dýzou umožňuje kontrolovanejší nástrek čistiaceho roztoku do tkaniny. Detailer ocenia všetci tí, ktorí ním budú čistiť sedačky, čalúnený nábytok, matrace alebo sedačky automobilov. Vďaka nízkemu profilu sa s detailerom ľahko čistí i v horšie dostupných miestach alebo v rohoch. Spúšťací ventil zas zaisťuje regulované množstvo a silu nástreku do čistenej tkaniny.

PMF_ekonomické_detailery_na_čistenie_sedačiek_DISCHEM.sk

Tri druhy materiálov spúšťacích ventilov:

Tieto detailery sú dostupné s tromi druhmi spúšťacích ventilov. Volia sa podľa toho, s akým výkonným extraktorom budú tieto detailery pracovať. Plastový spúšťací ventil sa dodáva štandardne, dokáže pracovať s tlakom do výšky 8 barov. Hliníkový spúšťací ventil môže pracovať max. s tlakom 27 barov, mosadzný s tlakom až 35 barov. Oba ventily sú spoplatnené.

Bohatá príplatková výbava:

Každý detailer s vnútorným sprejovaním, antikorovým telom a plastovou čistiacou hlavou je možné doplniť o príplatkovú výbavu, ako je nerezový klzák, ktorý chráni čistiacu hlavu pred poškodením a zároveň zabraňuje zatrhnutiu čistenej tkaniny. Možno ho vybaviť aj reguláciou sacieho výkonu alebo vinylovou rukoväťou pre komfortnejšie uchopenie.

Rýchlospojky Foster®:

Existuje mnoho druhov a veľkostí rýchlospojok, ktorými môžu výrobcovia extraktorov svoje stroje osadiť. V Discheme sme si toho vedomí, preto ponúkame široký výber rýchlospojok, ktorými dokážeme prepojiť akýkoľvek extraktor s akoukoľvek hubicou. Aby sa nestalo, že hubica nepôjde k extraktoru pripojiť, nechávame výber rýchlospojok na zákazníkoch. Z tohto dôvodu detailery alebo hubice nie sú rýchlospojkami štandardne vybavené, preto pri nákupe na ich výber nezabudnite. Tu nájdete ich prehľad.

mosadzné_hydraulické_rýchlospojky_Foster_DISCHEM.sk

Kľúčové vlastnosti PMF ekonomických detaileroch s vonkajším sprejovaním:

  • telo z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele a hlava z priehľadného plastu
  • bohatý výber konfigurácií
  • hubica s nízkym profilom na dosiahnutie horšie dostupných miest a pre precízny detailing
  • vnútorné sprejovanie
  • vhodné na profesionálne čistenie

Výber správnej hubice je veľmi dôležitým rozhodnutím, ktoré musí každý, kto sa chce profesionálnym čistením sedačiek a čalúneného nábytku zaoberať, dobre premyslieť. Ak budete potrebovať poradiť s ich výberom, neváhajte sa na nás kedykoľvek obrátiť. Prípadne vám môže poslúžiť náš prehľadný návod s infografikou Ako správne vybrať hubicu na sedačky a čalúnený nábytok?

Dodatočné parametre

Kategória: Extrakčné hubice na sedačky
Výrobca: PMF Tools
Pracovná plocha: 9 cm
Materiál: nehrdzavejúca oceľ a plast
Hmotnosť: 0,8 kg
Krajina pôvodu: USA

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: