PMF ekonomický detailer s vonkajším sprejovaním - šírka 9 cm Hubica na sedačky a čalúnený nábytok s nerezovým telom, plastovou hlavou a nízkym profilom

Kód: U1560P
Iba pre prihlásených
a) spúšťací ventil
b) regulátor sania
c) vinylové držadlo
d) klzák z nehrdzavejúcej ocele
e) rýchlospojky

Hubica na sedačky a čalúnený nábytok s nerezovým telom, plastovou hlavou a nízkym profilom.

Detailné informácie

Podrobný popis

Tento detailer s pracovnou šírkou 9 cm je ekonomickejšou alternatívou k celonerezovým hubiciam. Telo detailera je vyrobené z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele a plastová je iba čistiaca hlava, ktorá je v prípade jej poruchy jednoducho vymeniteľná. V porovnaní s drahšími celonerezovými verziami však nestráca nič na kvalite spracovania alebo na čistiacich schopnostiach. Ide o kvalitného pomocníka na detailné čistenie sedačiek, čalúneného nábytku, matracov alebo sedačiek automobilov. Vďaka nízkemu profilu konštrukcie sa s ním ľahko čistí i v horšie dostupných miestach alebo v rohoch. Detailer je osadený vonkajším sprejovaním, ktoré umožňuje presný nástrek a detailné čistenie podľa požiadaviek technika, ktorý ho obsluhuje. Spúšťací ventil zaisťuje regulované množstvo a silu nástreku.

PMF_ekonomické_detailery_na_čistenie_sedačiek_DISCHEM.sk

Tri druhy materiálov spúšťacích ventilov:

Pri každom plastovom detaileri je možné vybrať si z viacerých druhov materiálov spúšťacích ventilov. Tie sa volia podľa výkonu extraktora, s ktorým bude hubica pracovať. Štandardne sa tento detailer dodáva s plastovým spúšťacím ventilom, ktorý môže pracovať s tlakom do výšky 8 barov. Za príplatok je možné detailer osadiť hliníkovým alebo mosadzným spúšťacím ventilom, ktorý dokáže pracovať s tlakom 27, resp. 35 barov.

Bohatá príplatková výbava:

Každý detailer tohto variantu je možné vylepšiť. Hubicu možno doplniť o nerezový klzák chrániaci detailer pred poškodením a zároveň zabraňujúci zatrhnutiu čistenej tkaniny. Ďalej ho možno vybaviť reguláciou sacieho výkonu alebo vinylovou rukoväťou pre komfortnejšie uchopenie.

Rýchlospojky Foster®:

Rýchlospojok je nepreberné množstvo a výrobcovia extraktorov používajú ich rôzne varianty. V Discheme s tým rátame, a preto máme k dispozícii široký výber rýchlospojok, aby sme dokázali prepojiť akúkoľvek hubicu alebo detailer s akýmkoľvek extraktorom. Aby sa nestalo, že hubica nebude s extraktorom kompatibilná, ponechávame výber rýchlospojok na zákazníkoch. Detailery alebo hubice tak nie sú rýchlospojkami štandardne vybavené, preto na ich výber nezabudnite. Ich prehľad nájdete tu.

mosadzné_hydraulické_rýchlospojky_Foster_DISCHEM.sk

Kľúčové vlastnosti PMF ekonomických detaileroch s vonkajším sprejovaním:

  • telo z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele a hlava z priehľadného plastu
  • bohatý výber konfigurácií
  • hubica s nízkym profilom na dosiahnutie horšie dostupných miest a pre precízny detailing
  • vonkajšie sprejovanie
  • vhodné na profesionálne čistenie

Výber správnej hubice je pre firmy zaoberajúce sa čistením sedačiek a čalúneného nábytku veľmi dôležitý. Ak budete potrebovať s ich výberom pomôcť, neváhajte sa na nás kedykoľvek obrátiť. Pre tých, ktorí neradi telefonujú, sme pripravili prehľadný návod s infografikou Ako správne vybrať hubicu na sedačky a čalúnený nábytok?

Dodatočné parametre

Kategória: Extrakčné hubice na sedačky
Výrobca: PMF Tools
Pracovná plocha: 9 cm
Materiál: nehrdzavejúca oceľ a plast
Hmotnosť: 0,8 kg
Krajina pôvodu: USA

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: