PMF nízkoprofilová hubica s vonkajším sprejovaním - šírka 10 cm Celonerezová hubica s pracovnou plochou 10 cm vhodná na čistenie sedačiek, čalúneného nábytku a matracov

Kód: U1520B U1520A Zvoľte variant
Iba pre prihlásených
Spúšťací ventil
Zvolený variant nie je k dispozícii. Reset vybraných parametrov.
a) 4” teflónový klzák
b) regulátor sania
c) vinylové držadlo
e) rýchlospojky

Celonerezová hubica s pracovnou plochou 10 cm vhodná na čistenie sedačiek, čalúneného nábytku a matracov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Táto antikorová hubica je najpohodlnejším nástrojom na čistenie tkanín na trhu a ide o našu najpredávanejšiu hubicu na čistenie sedačiek, čalúneného nábytku a matracov. Antikorová hubica na čistenie čalúnenia je skvelým pomocníkom pri čistení čalúneného nábytku, kresiel, stoličiek, pohoviek či postelí alebo i schodov. Konštrukciu má z nehrdzavejúcej ocele, vďaka ktorej vyniká dlhou životnosťou. Spúšťací ventil umožňuje reguláciu sily postreku, vďaka čomu môžete veľmi ľahko kontrolovať svoju prácu.

Tri druhy materiálov spúšťacích ventilov:

Ako každú inú hubicu od amerického výrobcu PMF Tools, možno i túto hubicu vyberať z viacerých druhov materiálov spúšťacích ventilov. Táto hubica sa štandardne dodáva s plastovým spúšťacím ventilom, ktorý dokáže pracovať s tlakom čerpadla extraktora do výšky 8 barov. Plastový spúšťací ventil je ale možné nahradiť mosadzným ventilom, ktorý dokáže pracovať s tlakom až 20 barov. Hubicu možno osadiť mosadzným spúšťacím ventilom typu V2P, ktorý dokáže pracovať pri vysokých teplotách presahujúcich 90 °C a s prevádzkovým tlakom až 35 barov.

Bohatá príplatková výbava:

Každú nízkoprofilovú celonerezovú hubicu na sedačky môžete opatriť príplatkovou výbavou, ktorá vám uľahčí prácu. Ide predovšetkým o teflonový klzák, ktorý uľahčuje pohyb hubice a zároveň je k čistenej tkanine šetrnejší. Hubicu možno vybaviť i regulátorom sacieho výkonu alebo vinylovým držadlom pre komfortnejšie uchopenie.

Rýchlospojky Foster®:

Hubice s extraktormi sa pripojujú pomocou rýchlospojok. Ich variantov je nepreberné množstvo, preto v našom e-shope nájdete veľký výber týchto rýchlospojok, takže možno prepojiť akúkoľvek hubicu s akýmkoľvek extraktorom. Hubice nie sú štandardne vybavené rýchlospojkou, preto na ich výber nezabudnite. S ich výberom vám ochotne poradíme.

Kľúčové vlastnosti nízkoprofilovej hubice s vonkajším sprejovaním:

  • hubica na čistenie sedačiek s jednou vonkajšou dýzou
  • konštrukcia z kvalitnej nehrdzavejúcej ocele
  • 10 cm široká pracovná plocha, 23 cm dlhá rukoväť
  • ventily umožňujú regulovať množstvo nástreku čistiaceho roztoku

Ako správne vybrať hubicu na sedačky a čalúnený nábytok? S tým vám radi pomôžeme pomocou tohto prehľadného návodu. Pokiaľ ani tak nebudete vedieť, ktorú hubicu si vybrať, neváhajte sa na nás kedykoľvek obrátiť?

Dodatočné parametre

Kategória: Extrakčné hubice na sedačky
Výrobca: PMF Tools
Pracovná plocha: 10 cm
Materiál: nehrdzavejúca oceľ
Hmotnosť: 1 kg
Krajina pôvodu: USA

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: