5 položiek celkom
CHEMSPEC Kill Odor Citrus 5 l

Vysoko efektívny viacúčelový dezodorant.

Kód: 126076
CHEMSPEC Kill Odor Plus 5 l

Čistiaci prostriedok, odstraňovač škvŕn a dezodorant - všetko v jednom.

Kód: 123381
Urine Contamination Treatment Full 10

Odstraňovač zápachu z moču.

Kód: 123386
03d27168f504f9c4c44bf94f9907c165

Unikátny oxidačné a enzymatický odstraňovač škvŕn a zápachu po moči.

Kód: 114799
PRORESTORE ODORx Un-Duz-It Unleashed 5 l

Unikátny oxidačné a enzymatický odstraňovač škvŕn a zápachu po moči.

Kód: 126375

Pomocou našej ponuky odstraňovačov zápachov zo sedačiek od spoločnosti ProRestore, Chemspec a Prochem Europe nebudú nepríjemné pachy len prekryté, ale budú od základu rozložené, takže sa ich zbavíte navždy

Široká ponuka profesionálnych dezodorantov a čistiacich prostriedkov na odstraňovanie zápachov zo sedačiek

Odstraňovače zápachov zo sedačiek od spoločnosti Chemspec, ProRestore a Prochem Europe sú určené pre profesionálov, ktorí sa zaoberajú čistením čalúneného nábytku. Zápach v interiéri je nielen nepríjemný, ale dokáže úplne pokaziť náladu. Vtieravý, neústupný, nepríjemný puch je často horší než viditeľný neporiadok.

Nedokážete s nepríjemným zápachom účinne bojovať? Vďaka týmto produktom ľahko odstránite zápach po úniku moču, po potravinách, domácich maznáčikoch atď. S našimi profesionálnymi dezodorantmi a čistiacimi prostriedkami zvládnete dokonale odstrániť i ten najnepríjemnejší odér. Zápach už pre vás nebude predstavovať žiadny problém a vaši zákazníci budú nadmieru spokojní.

Neviete si rady pri výbere odstraňovača zápachu zo sedačiek? Potrebovali by ste poradiť? Obráťte sa na nás! Sme vám plne k dispozícii! Pre viac informácií nás kontaktujte na e-maile info@dischem.sk alebo na tel. čísle +421 940 649 007.