6 položiek celkom
CHEMSPEC All Fiber Textile Rinse 5 l

Čistiaci prostriedok vhodný na neutralizujúce oplachovanie kobercov a čalúnenia.

Kód: 123374
5043478bd05f97b175a1ff8df024f758

Tekutý čistiaci detergent určený na syntetické vlákna a prírodné vlákna.

Kód: 123382
CHEMSPEC Heavy Duty Soil Lifter 5 l

Univerzálny prostriedok na čistenie prírodných a syntetických sedačiek a kobercov.

Kód: 123380
CHEMSPEC Kill Odor Plus 5 l

Čistiaci prostriedok, odstraňovač škvŕn a dezodorant - všetko v jednom.

Kód: 123381
1874cc277f9214bf41fc20caf3ead4f0

Ekologický prostriedok na čistenie kobercov a sedačiek.

Kód: 109495
PreKleen Full 10

Enzymatický čistiaci prostriedok na koberce a sedačky.

Kód: 123383

Objavte našu ponuku profesionálnych detergentov, oplachovačov a predstrekov na extrakčné čistenie sedačiek od renomovaných výrobcov Prochem Europe a Chemspec

Vďaka našej bohatej ponuke čistiacich prostriedkov určených na extrakčné tepovanie sedačiek predbehnete vašich konkurentov o celú jednu dĺžku

Extrakčné čistenie sedačiek, nazývané niekedy aj tepovanie sedačiek, je najrozšírenejšou čistiacou metódou na svete. Tento spôsob čistenia vám ponúka mimoriadny účinok, a to i voči veľmi odolným škvrnám. Extrakčné čistenie umožňuje vysoko hĺbkové čistenie rôznych typov textílií, či už ide o odolnejšie, alebo naopak jemnejšie materiály. Správne zvoleným postupom a vďaka našim profesionálnym čistiacim prostriedkom bez obsahu mydiel a iných tenzidov, agresívnych rozpúšťadiel, nevhodne formulovaných povrchovo aktívnych látok a optických rozjasňovačov, ktoré v tkaninách nemajú miesto, dosiahnete také výsledky, o akých sa vašim konkurentom ani nesníva. Vzhľad sedačky bude vďaka tomu opäť ako nový.

Tepovanie sedačiek je najpopulárnejšou formou čistenia na svete. I napriek tomu väčšina „profesionálov“ tento princíp úplne správne nepochopila a odvádza neuspokojivé výsledky, ktorými zákazníkov od čistenia sedačiek nakoniec úplne odradí. Profesionálne extrakčné čistenie sedačiek sa vykonáva vždy vo dvoch krokoch. Prvým krokom je nanášanie alkalických predstrekov, ktoré uvoľnia všetky nečistoty, nasledované oplachovaním pomocou detergentov alebo samotných oplachovačov, ktoré čalúnenie uvedú do neutrálneho pH a vrátia mu vlastnosti novej tkaniny. Keď ale zákazník narazí na technika, ktorý robí extrakčné čistenie sedačiek inak, mal by spozornieť.

Čistiacich prostriedkov na extrakčné čistenie sedačiek je mnoho. Orientovať sa v nich môže byť zložitejšie, preto sa na nás neváhajte obrátiť kedykoľvek, keď budete potrebovať pomoc. Môžete nám napísať e-mail na info@dischem.sk alebo zavolať na tel. číslo +421 940 649 007.