2 položiek celkom
FastDry Upholstery Shampoo 1gal Full 10

Čistiaci šampón na sedačky a čalúnený nábytok.

Kód: 104550
1874cc277f9214bf41fc20caf3ead4f0

Ekologický prostriedok na čistenie kobercov a sedačiek.

Kód: 109495

Nechajte sa presvedčiť kvalitou prémiových šampónov a enkapsulačných čistiacich prostriedkov na sedačky od výrobcov Prochem Europe a Chemspec

Vyčistite zákazníkovu sedačku ľahko a rýchlo s krátkou dobou schnutia

Čistenie sedačiek s nízkou vlhkosťou získava na popularite. Kto by nechcel mať sedačku krásne vyčistenú a použiteľnú takmer ihneď po vyčistení? Čistenie sedačiek s nízkou vlhkosťou navyše spotrebuje oproti konvenčným metódam zlomok vody a zároveň je pri ňom i podstatne nižší odber elektrického prúdu. Toto všetko sú dôvody, prečo sa na vás bude zákazník vždy rád znovu obracať.

Čistenie sedačiek suchou penou je stará metóda čistenia čalúnenia, ktorá sa používala ako alternatíva k extrakčnému čisteniu kobercov prevažne z dôvodu rýchlejšej doby schnutia a menšej spotreby vody, ktorá navyše nesmie prísť do styku s niektorými chúlostivými materiálmi. V posledných rokoch však táto metóda zaznamenala veľký pokrok a čistiace šampóny a technológie, ktoré s nimi vedia pracovať, sa dnes extrakčnému tepovaniu sedačiek dokážu rovnať.

Moderné čistiace šampóny na sedačky tkaninu obalia a usadenú nečistotu počas vysychania uvoľňujú do mikroskopických kryštálikov na povrch, odkiaľ je možné špinu so zvyškami šampónu ľahko vysať. To je veľký posun vpred od pôvodných šampónov, ktorých zvyšky často ostávali v čistenom materiáli a napomáhali opätovné znečistenie.

Enkapsulačné čistenie sedačiek má počiatok až na začiatku tohto tisícročia. Táto metóda čistenia sedačiek však prešla dramatickým vývojom a získava na popularite. Podobne ako pri šampónovaní sa pri tejto metóde zapracováva prostriedok do tkaniny buď ručne, alebo pomocou špeciálnych technológií, ako je napríklad Orbot Micro. Po zapracovaní čistiaci prostriedok nečistoty zapuzdrí do mikroskopického polyméru, ktorý po vytvrdnutí skryštalizuje podobne ako moderné šampóny. Extrakcia nečistôt potom prebieha pri bežnom vysávaní.

Obom týmto moderným metódam veľmi fandíme už len preto, že sú podstatne ekologickejšie a udržateľné pre našu planétu. Orientovať sa v nich nie je zložité, ale i napriek tomu sa nám ozvite v prípade, že budete stáť o radu. Môžete na to využiť e-mail info@dischem.sk alebo tel. číslo +421 940 649 007.