Ostatné príslušenstvo vhodné na čistenie kobercov a sedačiek

Najpredávanejšie

CCI AUSTRIA SPX Sprayer
Iba pre prihlásených
Kód: SPX
 
1 položiek celkom
CCI AUSTRIA SPX Sprayer
Iba pre prihlásených
Kód: SPX

Vyberte si z ďalšieho kvalitného príslušenstva, ktoré pri čistení sedačiek a kobercov určite oceníte

Mikroskop, pH meter, vlhkomer, chrániče rohov, rad náčinia na odstraňovanie škvŕn a ďalšie užitočné pomôcky, ktoré sa vám budú pri čistení kobercov a sedačiek hodiť, nájdete práve v tejto kategórii

V tejto sekcii nájdete rôzne „špecialitky“, ktoré sa nikam inam nevošli. Ide o pomôcky, ktoré vám skvelo poslúžia pred, počas i po čistení kobercov či sedačiek. Hodia sa predovšetkým profesionálom, ktorí chcú svojim zákazníkom ponúknuť vždy dokonalý servis a vynikajúce výsledky. Vaši zákazníci vďaka nim hneď uvidia, že sa dostavil skutočný profesionál.

V tejto kategórii nájdete širokú škálu príslušenstva, ktoré pre vás bude neoceniteľným pomocníkom pri profesionálnom čistení kobercov a sedačiek. Nájdete tu napríklad široký výber náčinia na odstraňovanie škvŕn, vodné drápy, UV baterky, špachtle na odstraňovanie žuvačiek a pod. Oceníte ale i mikroskopy, pH metre, vlhkomery, návleky na topánky, biele bavlnené uteráky na škvrny, ale hoci aj pomôcky na sťahovanie nábytku. Zákazníci ihneď poznajú, že si pozvali skutočného profesionála, keď vás uvidia používať hore uvedené príslušenstvo, a ešte im napríklad ochránite aj rohy stien či nábytku pomocou chráničov rohov.

Doplnkového príslušenstva je obrovské množstvo. Pokiaľ budete chcieť s výberom poradiť, neváhajte sa na nás kedykoľvek obrátiť. Môžete to urobiť prostredníctvom nášho e-mailu info@dischem.sk alebo môžete zavolať na tel. číslo +421 940 649 007.