1 položiek celkom
CCI AUSTRIA SPX Sprayer
Iba pre prihlásených
Kód: SPX

Stavte na vysokokvalitné profesionálne postrekovače značiek B&G, Laser a KleenRite

Aplikácia chemických prostriedkov nikdy nebola jednoduchšia

Postrekovače slúžia na aplikáciu chemických prostriedkov. Postrekovače sa najčastejšie používajú pri ošetrení rastlín, ale majú uplatnenie aj v upratovacích službách, pretože slúžia aj na aplikáciu chemických prostriedkov. Naše profesionálne postrekovače sa vyznačujú dlhodobou spoľahlivosťou, kvalitou a vynikajúcimi vlastnosťami. Sú vhodné na aplikáciu predstrekov, enkapsulačných prostriedkov, dezodorantov, pesticídov a pod. Postrekovače B&G, Laser a KleenRite vynikajú svojou spoľahlivosťou a zaraďujú sa medzi špičku vo svojom odbore. Použitý materiál je vysoko odolný proti najrôznejším chemikáliám.

V našej ponuke nájdete širokú škálu postrekovačov - od malých profesionálnych rozprašovačov Canyon, cez elektrické a batériové postrekovače až po inline postrekovače. Každý profesionál tu nájde to, čo potrebuje. Oproti bežným postrekovačom a rozprašovačom z hobby marketov ponúkajú naše postrekovače ľahko vymeniteľné náhradné diely. Oprava každého rozprašovača alebo postrekovača tak bude jednoduchá, rýchla a hlavne cenovo výhodná.

Zorientovať sa v takom množstve typov postrekovačov nemusí byť jednoduché. Preto sme pre tých, ktorí potrebujú poradiť, pripravili jednoduchý návod: aký postrekovač alebo rozprašovač vybrať na čistenie sedačiek a kobercov? V prípade, že i tak budete chcieť poradiť, kedykoľvek sa na nás obráťte. Sme vám plne k dispozícii na e-maile info@dischem.sk alebo na tel. čísle +421 940 649 007.