Tlakové hadice k extraktorom

Najpredávanejšie

GOODYEAR Blue Neptune solution hose 1/4" 3000 PSI
Iba pre prihlásených
Kód: AC40B-ASY-16FT
 
2 položiek celkom

Vyberte si zo širokej ponuky našich tlakových hadíc, ktoré sa hodia ku každému extraktoru

Objavte kvalitné tlakové hadice a rýchlospojky k profesionálnym extraktorom

Profesionálne vybavenie vyžaduje profesionálne príslušenstvo. Neoddeliteľnou súčasťou sú aj tlakové hadice. Tie v našej ponuke nájdete predovšetkým od spoločnosti PMF. Vynikajú vysokou kvalitou a dlhou životnosťou. Môžete sa na ne spoľahnúť pri profesionálnom čistení kobercov či čalúnenia. Dokážu zaistiť tlak až 3000 PSI (206 barov) a maximálnu prevádzkovú teplotu 100 °C, vďaka čomu sa hodia prakticky na akékoľvek čistenie. Sú vyrobené z vysokokvalitných materiálov, ktoré vám umožnia dosiahnuť neprekonateľné výsledky.

Unikátne sú potom naše Hide-A-Hose hadice, ktoré kombinujú tlakovú a saciu hadicu. Tlaková hadica je schovaná vo vnútri sacej hadice, a tak pri práci neprekáža a odpadá problém, ako tlakovú hadicu k sacej uchytiť. Táto inovatívna hadica je dostupná vo všetkých vyššie uvedených farbách a rozmeroch.

Pre viac informácií nás kontaktujte na e-maile info@dischem.sk alebo na tel. čísle +421 940 649 007. Sme vám plne k dispozícii a radi vám s výberom pomôžeme. Tlakové hadice k extraktorom sami používame každý deň, a tak vám radi poskytneme praxou získané skúsenosti.