4 položiek celkom
KleenRite X Vac
ZADARMOZADARMO

Profesionálny zberač nečistôt.

Kód: 70000CE
SEBO AUTOMATIC XP10 DISCHEM 00jpg

Inteligentný profesionálny vysávač s klepacou hlavicou - vhodný pre alergikov

Kód: S90547
SEBO BS360 DISCHEM 01

Profesionálny dvojmotorový vysávač s pokročilým systémom filtrácie - vhodný pre alergikov

Kód: SBS360
SEBO DART 1 01 DISCHEM

Profesionálny vertikálny vysávač s klepacou alebo kombinovanou hlavicou - vhodný pre alergikov

Kód: 543/DAR

Vyskúšajte inovatívne vysávače SEBO, ktoré zmenili štýl vysávania

Príbeh, ktorý víri prach

80 rokov po prvom patente na vysávač boli dvaja mladí inžinieri presvedčení, že by mohli prísť na trh s inovatívnym modelom. Plne vyškolení v oblasti teórie a praxe založili v roku 1978 spoločnosť "Stein & Co." v nemeckom Velberte a vyvinuli prvý SEBO 350. Tento vysávač nemal len dôkladne odvádzať svoju prácu, ale predovšetkým absolvovať ten najnáročnejší test: uľahčiť život odborníkom v starostlivosti o podlahu. Pri prvom modeli došlo k obrovskému technickému pokroku, takže i ten najnáročnejší upratovací personál v hoteloch, nemocniciach a kanceláriách bol veľmi ohromený a rýchle presvedčený. SEBO 350 bol dôkladne prepracovaný do toho najmenšieho detailu, čím sa stal jasnou voľbou pre všetky typy kobercov.

Uplynulo viac než 40 rokov a vysávače SEBO sa rozšírili do celého sveta; patria medzi najvyhľadávanejšie na svete. Ich sacie schopnosti a spoľahlivosť si povšimli aj v Bielom dome alebo v Buckinghamskom paláci, kde vysávače tohto výrobcu používajú. Ak chcete zažiť nový rozmer vysávania, ste u nás na správnej adrese. U nás vám ponúkneme kompletný produktový rad tohto výrobcu a zároveň záručný i pozáručný servis.

Potrebujete poradiť pri výbere? Nie ste si istí konkrétnym modelom vysávača? Máte špecifické želania? Tak sa na nás obráťte! Sme tu pre vás a v odbore už máme dlhoročné skúsenosti. Radi vám preto pomôžeme. Obracajte sa na nás na e-maile info@dischem.cz alebo na tel. čísle +420 702 078 350.