Technológie na suché čistenie kobercov

Najpredávanejšie

CCI AUSTRIA TM3
CCI AUSTRIA TM3
Iba pre prihlásených
Kód: TM3 X3
 
2 položiek celkom
CCI AUSTRIA TM3
CCI AUSTRIA TM3
Iba pre prihlásených
Kód: TM3 X3
KleenRite X Vac
ZADARMOZADARMO

Profesionálny zberač nečistôt.

Kód: 70000CE

Skončite s prachom, peľom či roztočmi vďaka suchému čisteniu kobercov značiek HOST, KleenRite či Austria CRB Carpet Cleaner

Stúpnite si na stranu čistoty. Vsaďte na vysokokvalitné suché čistenie kobercov

V kobercoch sa nachádza obrovské množstvo prachu, peľu, roztočov a iných mikroorganizmov či plesní. Preto je potrebné koberce pravidelne a profesionálne čistiť. Jednou z čistiacich metód je i suché čistenie kobercov. To vám zaistí udržanie dlhodobej čistoty kobercov vašich klientov. Suché čistenie kobercov sa aplikuje v prípadoch, keď materiál koberca neumožňuje použitie vody alebo je zákazník obmedzený dĺžkou schnutia.
Na tieto účely vám môžeme ponúknuť niekoľko vhodných technológií:

KleenRite X-Vac: Ide o technológiu od renomovaného amerického výrobcu extraktorov KleenRite. X-Vac kombinuje výkonný vysávač, ktorý pomocou špeciálnej kefy doplňuje samotné vysávanie o funkcie pile brusha. Ide o najsuchší čistiaci systém na trhu, ktorý zvládne odstrániť všetky hrubé nečistoty a zároveň kobercové vlákna zregeneruje a obnoví ich tvar. Buď ho môžete použiť ako hlavnú čistiacu metódu na kobercoch, ktoré nesmú prísť do styku s vodou, alebo ho môžete použiť namiesto vysávačov pred samotným čistením.

HOST: Ide o čistiaci systém určený na suchú extrakciu nečistôt. Pri svojej činnosti používa ekologické čistiace prostriedky s certifikátom Green Seal, ktoré rýchlo a ľahko vyčistia vaše koberce a textúrované tvrdé podlahy. HOST patrí medzi najbezpečnejšie a najefektívnejšie systémy čistenia kobercov na svete, ktoré dodržujú prísne pravidlá udržateľnosti našej planéty. Ku strojom môžete zakúpiť i čistiace prostriedky vyrobené zo 100% prírodných zdrojov.

Austria CRB Carpet Cleaner: Tento rakúsky výrobca má viacej než 30-ročnú prax. Vďaka tomuto čistiacemu systému sú textilné povrchy, ako sú koberce a behúne všetkých druhov, ekologicky a účinne vyčistené, a to s minimálnym množstvom vlhkosti. Tento čistiaci systém odporúčajú poprední svetoví výrobcovia kobercov. Pracuje s vysokokvalitnými CRB čistiacimi strojmi s protibežne rotujúcimi kefami a s čistiacimi prostriedkami, ktoré sú pre ne špeciálne navrhnuté. Výrobky Austria CRB Carpet Cleaner majú certifikát Woolsafe a sú testované CRI v USA.

Naša spoločnosť dodáva najúčinnejšie technológie na trhu určené na tento druh čistenia. Radi poskytneme kompletný sortiment a poradenstvo každému, kto by mal o tento spôsob čistenia záujem. Pre viac informácií nás kontaktujte na e-maile info@dischem.sk alebo na tel. čísle +421 940 649 007.