Čistiace prostriedky na kusové koberce

Vyberte si z našej ponuky prostriedkov MasterBlend určených pre čistiarne kobercov alebo pre čistenie kusových kobercov

Dosiahnite lepšie výsledky pri čistení kusových kobercov vďaka profesionálnym čistiacim prostriedkom z našej ponuky

Čistenie kusových a orientálnych kobercov je samostatným odborom, ktorý vyžaduje hlboké znalosti a zároveň vyžaduje vysoké nároky na čistiace technológie a vybavenie.

V našej ponuke nájdete čistiace prostriedky, vďaka ktorým budete môcť čistiť akýkoľvek druh prírodných a syntetických vláken, dokážete si poradiť s tkanými, ručne viazanými alebo všívanými kobercami a nebudete sa musieť báť čistiť ani koberce farbené prírodnými farbivami. V ponuke nechýbajú ani špeciálne odstraňovače škvŕn, vďaka ktorým odstránite i problematické škvrny, ako je mačací moč a pod.

Do čistenia kusových kobercov, behúňov a orientálnych kobercov by sa nemal púšťať nikto bez potrebného vybavenia a znalostí. Pokiaľ tým technik nedisponuje, môže spôsobiť mnoho nevratných škôd, ktoré môžu byť v niektorých prípadoch i likvidačné. Preto odporúčame prenechať čistenie kusových kobercov overenej a najlepšie i certifikovanej čistiarni kusových kobercov. A pokiaľ patríte medzi tých skúsených a chcete sa poradiť o výbere vhodného čistiaceho prostriedku, kedykoľvek sa na nás môžete obrátiť – napíšte nám e-mail na info@dischem.sk z alebo zavolajte na tel. číslo +421 940 649 007.