7 položiek celkom
CHEMSPEC Optimal Rinse 5 l

Čistiaci prostriedok so schopnosťou enkapsulácie vhodný k neutralizujúcemu oplachovaniu mierne až stredne špinavých kobercov.

Kód: 124053
5043478bd05f97b175a1ff8df024f758

Tekutý čistiaci detergent určený na syntetické vlákna a prírodné vlákna.

Kód: 123382
OneClean Powdered 6lb Full 10

Práškový detergent určený na čistenie prírodných a syntetických kobercov.

Kód: 123384
1874cc277f9214bf41fc20caf3ead4f0

Ekologický prostriedok na čistenie kobercov a sedačiek.

Kód: 109495
CHEMSPEC Kill Odor Plus 5 l

Čistiaci prostriedok, odstraňovač škvŕn a dezodorant - všetko v jednom.

Kód: 123381
CHEMSPEC All Fiber Textile Rinse 5 l

Čistiaci prostriedok vhodný na neutralizujúce oplachovanie kobercov a čalúnenia.

Kód: 123374
Formula 90 with Biosolv 2,7 kg

Práškový čistiaci detergent určený na syntetické kobercové vlákna.

Kód: 123373

Zvoľte si detergenty a oplachovače svetovo uznávaných výrobcov Chemspec či Prochem Europe

Spoznajte účinné odstránenie nečistôt s minimálnou dĺžkou kontaktu, a to vďaka našim detergentom a oplachovačom

Detergenty obsahujú povrchovo aktívne látky, ktoré menia povrchové napätie vody a zlepšujú jej čistiace účinky. Zatiaľ čo jedna časť molekúl sa viaže k vode a umožňuje jej efektívnejšie presakovanie povrchov ku špinavým vláknam, druhá časť molekúl sa viaže na nečistoty a mastnoty, ktoré od vláken uvoľňuje. Vďaka našim detergentom získate rýchle odstránenie nečistôt s minimálnou dĺžkou kontaktu kobercových vláken s prípravkom. Výsledkom sú čistejšie a rýchlejšie vyschnuté koberce.

Detergent neobsahuje žiadne mydlá a iné tenzidy a nezanecháva v čistenom koberci reziduá, ktoré by v ňom inak zostávali. Koberec vyčistený pomocou kvalitných detergentov sa špiní oveľa pomalšie než za použitia mydlových čistiacich prostriedkov a získa po ich použití svoje pôvodné vlastnosti.

Oplachovače nemajú oproti detergentom natoľko vysoké čistiace schopnosti, ich úlohou je predovšetkým koberce neutralizovať po aplikácii agresívnejších predstrekov alebo po použití odstraňovačov škvŕn. Zabraňujú aj unikaniu farieb z kobercov pri čistení, príp. sú dobrými pomocníkmi pri neutralizovaní kobercov po neodbornom čistení, keď niekto už v minulosti použil mydlový čistiaci prostriedok alebo iný neprofesionálny prípravok, ktorý je potrebné z koberca odsať.

Detergenty i oplachovače zaisťujú rovnomerné vysychanie, ktoré navyše urýchľujú.

V našom sortimente nájdete bohatý výber detergentov a oplachovačov, ktorými môžete čistiť a oplachovať akékoľvek syntetické alebo prírodné vlákna. Pre bližšie informácie nás kontaktujte na e-maile info@dischem.sk alebo na tel. čísle +421 940 649 007.