Čistiace prostriedky na suché a chemické čistenie kobercov

Najpredávanejšie

2 položiek celkom
CHEMSPEC Dry Fabric Cleaner 5 l

Čistiaci prostriedok na suché čistenie tkanín.

Kód: 123377
CHEMSPEC Heavy Duty Soil Lifter 5 l

Univerzálny prostriedok na čistenie prírodných a syntetických sedačiek a kobercov.

Kód: 123380

Vďaka profesionálnym čistiacim prostriedkom Prichem Europe alebo Chemspec docielite pri suchom alebo chemickom čistení kobercov najlepšie možné výsledky bez poškodenia vláken

Vyberte si z našej širokej ponuky profesionálnych čistiacich prostriedkov určených na suché alebo chemické čistenie kobercov

Koberce vašich zákazníkov dostávajú každý deň poriadne zabrať. Pri materiáloch, ktoré je možné čistiť extrakčnou metódou, nebýva s ich vyčistením zásadný problém. Čo ale s jemnými materiálmi, ako sú prírodné rastlinné vlákna, príp. hodváb, ktoré nesmú prísť do styku s vodou? Áno, i tieto materiály sa dajú účinne a bezpečne čistiť.

Čistiace prostriedky z tejto kategórie sú vyrobené pre tento spôsob čistenia a dokážete si vďaka nim poradiť s čistením akýchkoľvek chúlostivých materiálov. Čistiace prostriedky z tejto kategórie vám zaistia dokonalé výsledky pri tých materiáloch, ktoré nie je možné čistiť tradičnými metódami. Sú výbornou voľbou pre profesionálov, ktorí chcú dosahovať skvelé výsledky pri akýchkoľvek materiáloch.

Ak budete potrebovať pomoc pri ich výbere, neváhajte nás kontaktovať. Sme vám k dispozícii na e-maile info@dischem.sk alebo na tel. čísle +421 940 649 007.