Kombinované čističky vzduchu

Vyčistite vzduch pomocou čističiek Excentr, ktoré kombinujú ionizáciu, UV svetlo a HEPA filtre

Kombinované čističky vzduchu predstavujú najvýkonnejšie technológie na hubenie mikroorganizmov medzi pasívnymi čističkami vzduchu

Čističky vzduchu Excentr kombinujúce UVC svetlo, ionizáciu a viacstupňový filtračný systém sú najúčinnejšou pasívnou technológiou na hubenie vírusov, baktérií a plesní na trhu. Tieto čističky vzduchu disponujú sedemstupňovou úrovňou filtrácie vzduchu, kde prísun čistého vzduchu zaisťuje päťstupňový filtračný systém s mechanickým predfiltrom, celulárnym filtrom s aktívnym uhlím, filtrom studenej katalýzy, antibakteriálnym bavlneným filtrom a HEPA filtrom triedy 13. Šiestou a predposlednou úrovňou filtrácie je UV lampa, ktorá spáli všetky mikroorganizmy, ktoré prejdú filtračným systémom, poslednou siedmou úrovňou čistenia vzduchu je ionizátor, ktorý do ovzdušia vypúšťa čistý vzduch so zdraviu prospešnými zápornými aniónmi.

Popredné svetové laboratóriá zaraďujú čističky vzduchu Excentr na vrchol rebríčka systémov zlepšujúcich kvalitu vnútorného ovzdušia. Ak sa chcete o týchto moderných technológiách dozvedieť bližšie informácie, neváhajte kontaktovať nášho obchodného zástupcu na tel. čísle +421 940 649 007 alebo nás kontaktuje e-mailom na info@dischem.sk.