Fotohydroionizačné (AOP) čističky vzduchu

Najúčinnejšia technológia na čistenie a dezinfekciu vzduchu na našom trhu od spoločnosti Cleanair Europe

Zbavte sa nebezpečných baktérií a vírusov vo vnútornom ovzduší pomocou fotohydroionizačných (AOP) čističiek vzduchu

V tomto systéme fotohydroionizácie AOP dochádza vo vnútri fotohydroionizačnej lampy k reakcii UV žiarenia s katalyzátorom tvoreným štyrmi druhmi kovu. Výsledkom tohto procesu sú vysoko oxidačné činidlá zahrnujúce hydroperoxidy, hydroxidové ióny a superoxidové ióny, ktoré sa pomocou AOP čističky uvoľňujú do ovzdušia. Tieto oxidačné činidlá sa šíria priestorom pomocou Brownovho pohybu a aktívne vyhľadávajú molekuly mikroorganizmov, ako sú vírusy, plesne, baktérie a pachy, ktoré následne rozložia na vodu a kyslík. Táto aplikácia je navyše bezpečná pre okolie, takže môžete byť pri činnosti zariadenia v miestnosti prítomní. Je vhodná pre stálu pevnú? inštaláciu do miestnosti, v ktorej potom vytvára zdravé prostredie.

Čističky Cleanair Europe sú už viac než 20 rokov skúmané a testované nezávislými laboratóriami po celom svete. Posledná takáto štúdia potvrdzuje, že účinnosť našich čističiek na hubenie koronavírusu vyvolávajúceho ochorenie COVID-19 je 99,9%. Takouto účinnosťou sa v praktickom teste nemôže pochváliť žiadna iná technológia na svete.

Ak budete chcieť poradiť pri výbere týchto technológií, nezdráhajte sa na nás obrátiť. Čističky sú dostupné v mobilných verziách pre časté alebo i menej časté prenášanie, ale sú dostupné aj verzie, ktoré sú určené na stálu inštaláciu na stenu. Vrcholovým radom sú potom čističky, ktoré sú určené na zapojenie do VZT (rozvodov vzduchotechniky), ktoré dezinfikujú a čistia vzduch permanentne v celej budove. V takom prípade dokážu čistiť a dezinfikovať celú budovu odrazu.

Pre viac informácií nás kontaktujte na e-maile info@dischem.sk alebo zavolajte nášmu obchodnému zástupcovi na tel. číslo +421 940 649 007.