HEPA čističky vzduchu

Dosiahnite najlepšiu možnú účinnosť v čistení a filtrácii vzduchu s HEPA čističkami DRI-EAZ

HEPA filter je jediná filtračná technológia, pri ktorej je vedecky dokázané, že dokáže odfiltrovať jemné častice s účinnosťou viacej než 99 %

Čističky vzduchu s HEPA filtrami dosahujú účinnosť až 99,999995 % pri filtrovaní častíc dokonca 33x menších než priemer ľudského vlasu (0,3 mikrometra). HEPA filter je v súčasnosti jediná filtračná technológia, pri ktorej je vedecky dokázané, že dokáže zachytiť takéto jemné častice s účinnosťou viacej než 99 %. V našom e-shope nájdete čističky s HEPA filtrami triedy 13, ktoré majú účinnosť 99,97 % a sú najlepšími komerčne predávanými typmi HEPA filtrov.

HEPA filtre sú vhodné proti alergénom, zápachu z cigariet, sú vhodné do prašného prostredia, pre školy, domácnosti i kancelárie. Pomáhajú v oblastiach s vysokou koncentráciou smogu, v priemyslových regiónoch, a to predovšetkým počas epidémií. Čističky z tejto ponuky dokážu prefiltrovať vzduch v miestnosti niekoľkokrát za hodinu. Áno, nejde o chybu, ale je to skutočnosť. Oproti komerčne používaným čističkám, ktoré dokážu prefiltrovať vzduch väčšinou 3x za 24 hodín, naše čističky dokážu prefiltrovať vzduch v miestnosti s rozlohou 350 m³ i 6x za hodinu.

Čistenie a kvalita vzduchu v interiéri je rozsiahly odbor, ktorému nemusí rozumieť každý. Ak sa chcete poradiť pri výbere vhodnej technológie pre vaše potreby, neváhajte kontaktovať nášho obchodného zástupcu na tel. čísle +421 940 649 007 alebo nás kontaktuje e-mailom na info@dischem.sk.