Enkapsulačné čistiace prostriedky na sedačky

Enkapsulačné čistenie čalúnenia na najvyššej úrovni od výrobcov Chemspec a Prochem Europe

Ponuka profesionálnych enkapsulačných čistiacich prostriedkov určených na čistenie sedačiek

Čalúnený nábytok býva obvykle veľmi znečistený. Je to logické. Je veľmi namáhaný a nevyhýbajú sa mu ani škvrny od jedla, nápojov alebo od vyvádzania malých detí a domácich maznáčikov. Moderným spôsobom, ako čalúnené sedačky čistiť, je metóda enkapsulačného čistenia, pri ktorej sa používa čistiaci prostriedok so schopnosťou enkapsulácie v kombinácii s ručnými absorpčnými padmi, kefami na čalúnenie alebo pomocou špeciálnych technológií ako je Orbot Micro Rupes Cyclo.

Enkapsulačné čistenie čalúnenia je proces čistenia, pri ktorom čistiaci prostriedok uvoľňuje nečistoty a zapuzdrí ich v mikroskopickom polymére. To zaisťuje dokonalé výsledky, vynikajúcu kvalitu čistenia a jemné ošetrenie i jemných a delikátnych materiálov. Navyše sa pri tejto forme čistenia využíva len minimum vlhkosti, čo vám následne zaistí rýchlu dobu schnutia. Enkapsulačné čistenie čalúnenia je veľmi vhodnou alternatívou k tepovaniu sedačiek alebo k čisteniu sedačiek suchou penou extrakčnímu čištění.

Ak si budete chcieť túto metódu osvojiť, neváhajte sa na nás kedykoľvek obrátiť. Sme vám k dispozícii na e-maile info@dischem.sk alebo na tel. čísle +421 940 649 007.