2 položiek celkom
EncapBriteSR 1gal Full 10

Enkapsulačný čistiaci prostriedok na čistenie kobercov s nízkou vlhkosťou s obsahom účinné zložky spomaľujúce opätovné znečistenia.

Kód: 104406
EncapBriteII 1gal Full 10

Enkapsulačný čistiaci prostriedok na čistenie kobercov s nízkou vlhkosťou s obsahom peroxidu vodíku.

Kód: 128058

Zabudnite na niekoľkohodinové vysychanie kobercov a stavte na enkapsulačné čistenie kobercov od prémiových výrobcov Chemspec a Prochem Europe

Umocnite výsledky z vysávania vďaka enkapsulačným čistiacim prostriedkom na koberce

Enkapsulácia je proces, pri ktorom čistiace látky najprv nečistoty zapuzdria a následne ich začnú od vláken uvoľňovať. Ide o špeciálnu formu čistenia s nízkou vlhkosťou, ktorá má výhodu v rýchlom schnutí, t.j. pri použití vhodných technológií a postupov sa čas schnutia blíži necelej polhodine. Koberce sú vďaka tomu veľmi rýchlo suché a opäť použiteľné.

Po enkapsulačnom čistení kobercov sú kobercové vlákna obalené mikroskopickým polymérom, ktorý sa viaže na všetky nečistoty, ktoré sa od kobercových vláken oddelia a ľahko sa vysajú pri pravidelnom vysávaní. Koberce tak majú protišpiniacu povrchovú úpravu, a preto sa následne špinia pomalšie. Zároveň majú lepšiu oderuvzdornosť a pomalšie sa opotrebúvajú. Enkapsulácia vo vnútri koberca navyše funguje ako aditívum pre regeneračné čistenie kobercov a zvyšuje jeho účinnosť.

Ak si budete chcieť enkapsulačné čistenie kobercov s nízkou vlhkosťou osvojiť, neváhajte sa na nás obrátiť. Sme vám k dispozícii na e-maile info@dischem.sk alebo na tel. čísle +421 940 649 007.