Čistiace prostriedky na suché a chemické čistenie sedačiek

Najpredávanejšie

2 položiek celkom
CHEMSPEC Dry Fabric Cleaner 5 l

Čistiaci prostriedok na suché čistenie tkanín.

Kód: 123377
CHEMSPEC Heavy Duty Soil Lifter 5 l

Univerzálny prostriedok na čistenie prírodných a syntetických sedačiek a kobercov.

Kód: 123380

Dosiahnite pri suchom alebo chemickom čistení sedačiek najlepšie výsledky vďaka produktom od Prochem Europe alebo Chemspec

Objavte širokú škálu profesionálnych čistiacich prostriedkov určených na suché alebo chemické čistenie sedačiek

Čalúnenie vašich zákazníkov dostáva každý deň poriadne zabrať. Jedlo, pitie, samotné sedenie, často i hry malých detí alebo domácich maznáčikov - to všetko zanecháva na čalúnení stopy v podobe škvŕn, špiny a fľakov. A pokiaľ ste už niekedy tieto škvrny skúšali vyčistiť, viete, že to často nie je jednoduché. Pri vláknach, ktoré nesmú prísť do styku s vodou, sa tento problém ešte znásobuje.

I napriek tomu možno tieto jemné a chúlostivé materiály čistiť. Za týmto účelom sa čistiace prostriedky z tejto kategórie vyrábajú a dokážu si hravo poradiť s bavlnou, hodvábom a inými prevažne prírodnými vláknami, ktoré by nemali prísť do styku s vodou. Suché a chemické čistenie čalúnenia vám zaistí dokonalé výsledky i pri tých materiáloch, ktoré nie je možné čistiť tradičnými metódami. Vďaka týmto čistiacim prostriedkom zaistíte dokonalú starostlivosť i tým najchúlostivejším materiálom. Môžete ich použiť na akýkoľvek čalúnený nábytok, odev alebo závesy. Skvelá voľba na profesionálne čistenie čalúnenia.

Pre viac informácií nás neváhajte kontaktovať. Sme vám k dispozícii na e-maile info@dischem.sk alebo na tel. čísle +421 940 649 007.