4 položiek celkom
CHEMSPEC Heavy Duty Soil Lifter 5 l

Univerzálny prostriedok na čistenie prírodných a syntetických sedačiek a kobercov.

Kód: 123380
CHEMSPEC Kill Odor Plus 5 l

Čistiaci prostriedok, odstraňovač škvŕn a dezodorant - všetko v jednom.

Kód: 123381
1874cc277f9214bf41fc20caf3ead4f0

Ekologický prostriedok na čistenie kobercov a sedačiek.

Kód: 109495
PreKleen Full 10

Enzymatický čistiaci prostriedok na koberce a sedačky.

Kód: 123383

Objavte ešte lepšie výsledky čistenia s predstrekmi na sedačky od spoločností Chemspec a Prochem Europe

Vyberajte zo širokej ponuky predstrekov na sedačky, vďaka ktorým dosiahnete neuveriteľné výsledky

Predstreky sú základným stavebným kameňom extrakčného čistenia sedačiek. Ten, kto si ich používanie ešte neosvojil, veľmi rýchlo prestane držať krok s konkurenciou, ktorá ich už používa. Predstrekov je obrovské množstvo, pretože na rozdiel od detergentov riešia druh materiálu alebo formu znečistenia detailne a veľmi konkrétne. Vďaka tomu sú však tým najúčinnejším krokom v celom čistiacom procese.

Pri profesionálnom čistení sedačiek sa musí brať ohľad na materiál tkaniny, materiál výstelky pod tkaninou, mieru znečistenia a na to, čím bola tkanina znečistená. Tieto štyri faktory určujú, ktorý postup a čistiaci prípravok je najvhodnejší a najbezpečnejší. Inak sa totiž budú čistiť prírodné vlákna oproti umelým a zároveň sa bude čistiť inak stolička v reštaurácii, ktorá bude zamastená od jedál a nápojov, alebo kancelárska stolička v autodielni znečistená olejmi na ropnej báze.

Voľba správneho predstreku ako čistiaceho prostriedku teda zásadnou a priamou mierou určuje, aké výsledky technik pri svojej práci dosiahne. Preto v našej ponuke predstrekov nájdete široký výber týchto produktov. Jedine tak totiž dosiahnete pri čistení výsledky, o akých ste si predtým mysleli, že nie sú možné.

Ak potrebujete poradiť s výberom najvhodnejšieho predstreku na čalúnenie, neváhajte nás kontaktovať. Ochotne vám poradíme na e-maile info@dischem.sk alebo na tel. čísle +421 940 649 007.