4 položiek celkom
CHEMSPEC All Fiber Textile Rinse 5 l

Čistiaci prostriedok vhodný na neutralizujúce oplachovanie kobercov a čalúnenia.

Kód: 123374
5043478bd05f97b175a1ff8df024f758

Tekutý čistiaci detergent určený na syntetické vlákna a prírodné vlákna.

Kód: 123382
CHEMSPEC Kill Odor Plus 5 l

Čistiaci prostriedok, odstraňovač škvŕn a dezodorant - všetko v jednom.

Kód: 123381
1874cc277f9214bf41fc20caf3ead4f0

Ekologický prostriedok na čistenie kobercov a sedačiek.

Kód: 109495

Profesionálne hĺbkové čistenie sedačiek s detergentmi a oplachovačmi značky Chemspec a Prochem Europe

Detergenty a oplachovače na čistenie sedačiek vám ponúknu ešte lepšie výsledky a dlhšiu životnosť tkanín

Zvoľte si detergenty a oplachovače svetovej špičky Prochem Europe a Chemspec. Čistia bez použitia agresívnych rozpúšťadiel, optických rozjasňovačov, nevhodných povrchovo aktívnych látok či mydiel a iných tenzidov, ktoré do čalúnenia nepatria a iba spôsobujú rýchlejšie špinenie, alebo dokonca degradáciu tkaniny. Detergenty vďaka svojmu unikátnemu zloženiu prevedú všetky nečistoty a zvyšky povrchovo aktívnych látok do roztoku, ktorý možno rýchlo a bez zvyšku z čalúnenia opláchnuť. Jednoduché, ľahké a rýchle. Také je použitie moderných detergentov na čistenie sedačiek, ktorým postačuje rýchla kontaktná doba, vďaka čomu nebude sedačka tak nasiaknutá vodou a bude rýchlejšie vysychať. Výborne sa hodia aj na posilnenie predstrekov a na neutralizáciu alkalických alebo kyslých zvyškov z čalúnenia.

Oplachovače nemajú takú významnú čistiacu silu ako detergenty, ale hodia sa na čistenie jemných alebo prírodných materiálov, ktoré nesmú prísť do styku s alkáliami, a zároveň sa hodia na oplachovanie predstrekov alebo tenzidov, ktoré použil niekto pred vami.

Detergenty a oplachovače sú teda vhodným doplnkom k predstrekom. Pri ich výbere by ste mali brať zreteľ na to, aký predstrek chcete oplachovať a čistiť a zároveň musíte brať do úvahy materiál, ktorým je sedačka potiahnutá.

Ak budete chcieť poradiť s ich výberom, neváhajte sa na nás obrátiť. Sme vám k dispozícii na e-maile info@dischem.sk alebo na tel. čísle +421 940 649 007.